Data modyfikacji:

To musisz zawsze zrobić przed randką!

Każda randka jest wyjątkowa. Dlatego warto zadbać o to, by jej przebiegu nic nie zakłóciło – a już na pewno nic, o co możesz zatroszczyć się przed wyjściem na spotkanie! Mamy dla ciebie garść porad, które sprawią, że do każdego rendez-vous będziesz starannie przygotowany. Oto one!

1. Dopieść swą fryzurę...

...oczywiście nie należy przesadzać z finezyjnymi fryzami (chyba że zależy nam na zrobieniu wrażenia desperata), ale przycięcie i zadbanie o włosy to zawsze dobry pomysł!

2. Zaopiekuj się swoimi intymnymi partiami...

...nie każda randka kończy się we dwoje w domowych pieleszach, ale niewątpliwie warto być gotowym na taką ewentualność. Higiena i estetyczne owłosienie intymne to podstawa.

3. Pewność siebie....

...to najważniejsza z rzeczy, których potrzebujesz na randce. Nawet jeśli urodą dorównujesz Ronowi Perlmanowi, to nie ma nic bardziej seksownego niż pewność siebie. Nie wierz jednak kursom tak zwanych „mistrzów podrywu”, którzy za sporą ilość gotówki oferują magiczne sposoby na oczarowanie każdej kobiety. Sekret ich sukcesu już tkwi w Tobie – jest nim świadomość własnej wartości i bycie sobą – zadbaj więc o to, by emanować spokojem i siłą.

4. Dłonie...

...to pierwsza rzecz, na jaką kobiety zwracają uwagę u spotkanych mężczyzn. Dlatego poświęć kilka minut na higienę paznokci i ich przycięcie. Manicure nie jest w męskim kanonie dbałości o urodę, ale z pewnością nie ujmuje on męskości.

Wskazówki dot. pielęgnacji męskich dłoni znajdziesz TUTAJ.

5. Buty...

...są drugą rzeczą na liście obiektów zwracających kobiecą uwagę. Czyste, ładne buty są wyrazem twojej dbałości o detale i porządek. Koniecznie dopasuj rodzaj obuwia do reszty stroju i okazji, chyba że lubisz zaskakiwać strojem i jesteś pewien, że twoje najlepsze trampki plus garnitur zostaną dobrze odebrane przez partnerkę. Uważaj, by nie wstąpić w kałużę po drodze na spotkanie!

6. Dezodorant, perfumy...

...węch to jeden z potężniejszych zmysłów, warto postarać się, by wrażenia zapachowe osoby z którą umawiamy się na randkę były jedynie pozytywne. Niezwykle ważne jednak jest, by nie przesadzić z ilością perfum – nikt nie lubi osób, których wyprzedza chmura aromatu, dlatego jak we wszystkim - wskazane jest umiarkowanie.

Duży wybór męskich perfum i wód toaletowych znajdziesz TUTAJ.

7. Miętówki...

...miej je zawsze w kieszeni, w końcu kto wie jak potoczy się randka i czy po posiłku doprawianym czosnkiem nie zdarzy się okazja na romantyczny pocałunek w kroplach wieczornego deszczu? Tak przygotowany jesteś gotowy na podbój świata! Oczywiście nie zapominaj o dobrym nastroju i bądź dżentelmenem. Trzymamy kciuki!