Pomysł na "inny" prezent dla faceta

Gdy szykuje się naprawdę „duża” okazja, powinieneś zainwestować w równie „duży” prezent. Nie chcesz uraczyć swojego najlepszego kumpla kolejnym oklepanym podarkiem? Mamy dla Ciebie pomysły na prezent dla faceta – na długo zapadną Wam w pamięć!
Zbliżają się urodziny, Twój kumpel niebawem się żeni, najlepszy przyjaciel został ojcem. Wydawać by się mogło, że dodatkowe emocje już nie są potrzebne. Otóż ekscytująca rozrywka może być dobrym dodatkiem! Oto kilka propozycji.

1. Przejażdżka czołgiem

Ilu z Was miało okazję kiedykolwiek na żywo przeżyć jazdę prawdziwym czołgiem? Jeżeli Twój przyjaciel jest pasjonatem dużych maszyn i/lub militariów, to zorganizuj mu przejażdżkę tankiem. W Polsce znajdziecie kilka ośrodków, w których macie możliwość wykupienia jazdy odrestaurowanymi maszynami.

2. Jazda sportowym samochodem / kurs driftingu 

Kto choć raz nie chciałby poczuć niesamowitej prędkości i towarzyszącej jej wibracji ryku silnika? Na co dzień nie możesz pozwolić sobie za bardzo na motoryzacyjne szaleństwa. Wystarczy zainwestować w wypad na tor, gdzie solenizant będzie mógł bez lęku przed mandatem rozpędzić się „ile fabryka dała”.

3. Off-road

Duże maszyny zakopane w błocie, pokonujące ekstremalne przeszkody. To jeden z lepszych pomysłów na outdoorowe przeżycie. Zabierz przyszłego Pana Młodego na ekstremalną przeprawę przez dzicz – niech wie, co go czeka.

4. Lot paralotnią

Podczas lotu paralotnią człowiek ma czas, żeby przemyśleć całe swoje życie. O ile nie umiera ze strachu i nie przeżywa największego w całej swojej doczesnej egzystencji ataku paniki. Nawet jeśli – gwarantujemy Ci, że dla Twojego kumpla będzie to niezapomniana przygoda.

5. Skok ze spadochronem

Będąc przy sportach lotniczych, warto pomyśleć o skoku za spadochronem. Akrobacje w powietrzu, uczucie swobodnego spadania, i widoki są warte tych kilkuset złotych. Ponadto, co lepiej odda życiowy przeskok niż wyskoczenie z lecącego kilka kilometrów nad ziemią samolotu?


6. Flyboard

Było na lądzie, było w powietrzu, a teraz woda! Flyboard to zabawa na desce napędzanej motorem stosowanym w skuterach wodnych. Dzięki strumieniom wody tłoczonym pod ogromnym ciśnieniem możecie unieść się nad akwenem nawet kilka metrów! Jubilat nie musi nawet umieć pływać.