Przegląd kaloszy na niepogodę

Wbrew pozorom, kalosze nie są zarezerwowane wyłącznie dla dzieci, kobiet i osób wędrujących po ekstremalnie mokrych terenach. Jeśli lubisz eksperymentować, koniecznie uzupełnij swoją szafę o model dodający stylizacji oryginalnego charakteru lub postaw na klasyczną parę świetnie uzupełniającą elegancki strój. Kalosze na niepogodę i w rożnym stylu znajdziesz w naszym przeglądzie.
Kalosze w klasycznej czerni z niską cholewką przyciągają wzrok paskami oraz noskami w ciemnozielonym kolorze. Buty powstały z naturalnego lateksu, a po bokach umieszczono elastyczną taśmę, która ułatwia zakładanie i ściąganie. Model posiada wytrzymałą podeszwę, a dzięki głębokiemu i agresywnemu bieżnikowi stopa będzie dobrze trzymać się każdej, nawet śliskiej nawierzchni. Środek butów jest wyłożony miękką, tekstylną wyściółką.
Propozycja dla zachowawczych mężczyzn, którzy poszukują wygodnego obuwia chroniącego stopę przed jesienną słotą pasującego zarówno do oficjalnego stroju, jak i codziennych stylizacji. Niskie, brązowe kalosze wyprodukowano z naturalnego kauczuku i wypełniono miękką, materiałową wkładką. Model posiada grubą podeszwę z wysokogatunkowego tworzywa.
Ten ocieplany, wsuwany model w rzucającym się w oczy żółtym kolorze z białą podeszwą nada Twojej stylizacji niebagatelnego wyglądu i zapewni pełną ochronę w deszczową pogodę. Gładka, niska cholewa oraz podeszwa z płaskim obcasem została wyprodukowana z tworzywa sztucznego. Środek wypełniono miękką wyściółką.
Praktyczne kalosze z wysoką cholewą (38 cm) na niepogodę wykonano z kauczuku, podobnie jak podeszwę. Brunatny model posiada czterocentymetrowy obcas. W środku znajduje się miękka podszewka. Buty ozdabia emblemat z wizerunkiem orła.
Sznurowane kalosze dają Ci duże pole manewru w stylizacji, dzięki możliwości odwijania górnej części wysokiej cholewy – wówczas zyskasz but z kożuchem. Model jest ocieplany. Posiada obcas o wysokości 3,5 cm. Cholewa została wykonana z kauczuku naturalnego. Całkowita wysokość buta to 30,5 cm.