Rusz się na wiosnę! Wybieramy buty do biegania

Bieganie stało się polskim sportem narodowym, więc jeśli jeszcze nie zacząłeś ćwiczyć, wiosna to dobra pora, by rozpocząć pierwsze treningi, Do tego potrzebne są jednak dobre buty do biegania. W naszym zestawieniu znalazło się kilka uniwersalnych propozycji. Reebok Z Run Buty do biegania Reebok są przeznaczone dla posiadaczy stopy suponującej lub neutralnej. Są lekkie, dopasowują się do stopy i wspomagają jej naturalny ruch podczas biegu. Materiałowa cholewka zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz buta, wkładka zwiększa amortyzację, a podeszwa wspiera działanie mięśni stopy, dzięki czemu odciąża ją i zmniejsza wysiłek.
Buty do biegania Asics Gel Pursuit Model marki Asics ma wzmocnioną i usztywnioną piętę oraz nos, oddychający język, i cholewkę. Komfort w czasie biegu zapewnia miękka podeszwa Gel Cushioning oraz ergonomiczna wkładka typu Comfort Dry Sockliner. Buty są przeznaczone dla stopy neutralnej i supinującej.
Adidas Duramo 6M Buty do biegania wykonane  materiału Airmesh zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Do produkcji wzmacnianej podeszwy z systemem EVA użyto gumy AdiWEAR, która zapobiega ścieraniu podeszwy i zwiększa przyczepność oraz elastyczność, a elastyczna płytka z TPU znajdująca się pomiędzy podeszwą zewnętrzną i środkową chroni stopę na nierównym terenie. Buty są przeznaczone dla stopy neutralnej.
Nike Dual Fusion Lite 2*
New Balance 750*

*Jeśli chcesz sprawdzić cenę produktu. kliknij w jego zdjęcie