Data publikacji:

Jak i z czym nosić czarny t-shirt?

Czarny t-shirt to niezbędny element w szafie każdej kobiety. Gdy są dni, w których mówisz "nie mam się w co ubrać" to właśnie ta rzecz z garderoby będzie cię w stanie uratować. Czarny t-shirt sprawdzi się na większość okazji i na każdą porę roku. Jeśli więc nie masz go jeszcze w swojej szafie, zmień to, jak najszybciej. Szybko przekonasz się, że warto było to zrobić.

Na co zwrócić uwagę wybierając t-shirt?

Mimo że czarny t-shirt wydaje się być łatwym elementem garderoby do kupienia, to jest kilka kwestii, które zasługują na większą uwagę. Przede wszystkim jest to materiał. Ma on wpływ na trwałość t-shirtu. Ten element garderoby jest na tyle uniwersalny, że pewnie będziesz chciała nosić go często. Warto więc wybrać koszulkę z dobrego materiału, która wytrzyma wiele prań i nie wyblaknie. Dobry materiał wpłynie także na to, czy t-shirt utrzyma swój pierwotny kształt. Nikt nie chce przecież, żeby opinająca figurę koszulka nagle stała się oversize.

Z czym nosić czarny t-shirt?

Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników, między innymi od twojej figury oraz okazji. Jeśli jesteś fanką spodni podkreślających figurę, tzw. rurek, to czarny t-shirt świetnie dopełni twoją stylizację. Wydawać by się mogło, że w ten sposób będzie nudno, ale zawsze można dobrać do takiego zestawu ciekawą torebkę, która odmieni charakter stylizacji. Jeśli natomiast zamiast rurek, wybierasz boyfriendy, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do nich również dodać dopasowaną do figury czarną koszulkę. To bezpieczny i niezwykle wygodny zestaw, który sprawdzi się na długich spacerach. Czarny t-shirt to propozycja nie tylko na spacery. Możesz również połączyć taką koszulkę z eleganckimi spodniami i marynarką i wybrać się tak ubrana do pracy. Jeśli dresscode na to pozwala, to nie ma przeciwwskazań do użycia t-shirtu w taki sposób. Praca, spacer, ale co jeszcze? Czy można w inny sposób wykorzystać ten element garderoby? Oczywiście, że tak. Czarny t-shirt to też propozycja dla tych kobiet, które chcą stworzyć ciekawą stylizację na imprezę. Połączenie takiej koszulki z cekinową, ołówkową spódnicą podkreśli figurę. Poza tym będzie wygodniejsze niż sukienka.

Czy czarny t-shirt pasuje do każdej figury?

Oczywiście, że tak. Nieważne, czy mamy rozmiar S czy XL. Wystarczy, że dobierzemy odpowiedni kształt koszulki. Można wybrać zarówno bardzo opinającą koszulkę, jak i tzw. oversize. Dużo zależy także od rodzaju dekoltu. Do wyboru mamy na przykład:
 Poznanie ofert kilku sklepów będzie przydatne, żeby podjąć odpowiednią decyzję.
• dekolt typu "V"
• dekolt typu "łódka"
• dekolt okrągły