Męski lifestyle

rodzaje piwa

Wszystkie rodzaje piwa – nazwy, typy i gatunki piw

Jesteś fanem dobrego piwa? Na świecie istnieją setki gatunków tego trunku, z których można wyróżnić kilkanaście najpopularniejszych. Jakie odmiany tego alkoholu wyróżniamy? Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie najważniejsze rodzaje piwa!
rower elektryczny opinie

Rower elektryczny: opinie. Dobry czy zły pomysł?

Już wkrótce rowery elektryczne mogą zrewolucjonizować komunikację w dużych miastach. W krajach zachodnich cieszą się ogromną popularnością już od kilku lat, a w samych Niemczech można zliczyć ponad 4 miliony e-bikeów. Co należy wiedzieć przed zakupem roweru elektrycznego?
pompki

Pompki na klatę i biceps. Jak prawidłowo robić pompki?

Jedną z najbardziej popularnych form ćwiczeń wykorzystujących masę własnego ciała są pompki. Sprawdź w artykule, jak prawidłowo je wykonywać.
Jakie buty na siłownię wybrać?

Jakie buty na siłownię? Dlaczego nie te do biegania?

Wielu adeptów siłowni wybiera na trening buty do biegania? Jak się okazuje, nie jest to najlepszy i najbezpieczniejszy wybór. Jakie buty na siłownię wybrać?
trening domatora

Trening domatora. Jak ćwiczyć w domu?

Mówisz trening, myślisz siłownia pełna ludzi. Na szczęście można inaczej. Pełnoprawny trening przeprowadzisz nawet w niewielkiej kawalerce. Jak ćwiczyć w domu? Oto kilka wariantów aktywności fizycznej idealnych dla domatora.
kobieta z laptopem

Dieta a siedzący tryb życia – jak catering dietetyczny może pomóc w odchudzaniu?

Chociaż dieta to aż 70% sukcesu, coraz więcej ekspertów kładzie nacisk na konieczność uprawiania sportu. Osoby prowadzące siedzący tryb życia mogą obserwować u siebie mniejszą skuteczność diety, a przez to stracić motywację do podejmowania dalszych wysiłków.
kwiaty dla dziewczyny

Jakie kwiaty dla dziewczyny?

Kwiaty dla dziewczyny to wspaniały sposób na okazanie miłości i wdzięczności, a także sprawienie radości ukochanej. Kupując je, zwróć uwagę na symbolikę gatunków oraz kolorów, a także na zasady tworzenia bukietów. Jakie kwiaty dla ukochanej wybrać? Sprawdź nasz poradnik!
prezent dla starszego pana

Wyjątkowy prezent dla starszego pana

Wybór prezentu dla starszego pana sprawia ci problem? Nie wiesz, co kupić na urodziny lub imieniny? Spieszymy z pomocą! Oto lista klasycznych, ponadczasowych i eleganckich prezentów w dobrym guście, które postawią cię w korzystnym świetle.
prezent na dzień ojca od dorosłego syna

Prezent na Dzień Ojca od dorosłego syna -

Dzień Ojca już wkrótce! Czas wybrać idealny podarunek, dzięki któremu pokażesz, jak bardzo doceniasz swojego tatę. Nie wiesz, co wręczyć najważniejszemu mężczyźnie w swoim życiu? Poznaj nasze pomysły na prezent na Dzień Ojca od dorosłego syna!
hantle do ćwiczeń

Hantle do ćwiczeń - jakie kupić do domowej siłowni?

Hantle do ćwiczeń są podstawowymi przyrządami wykorzystywanymi podczas treningów siłowych. Sprawdź jak dobrać odpowiednie dla siebie!
szkło szafirowe

Wady i zalety szkła szafirowego w zegarku

Przy produkcji najznakomitszych zegarków znaczenie mają najdrobniejsze detale. Choć sercem zegarka jest jego mechanizm, dużą uwagę warto poświęcić szkiełku. To ono odpowiada za idealną przejrzystość oraz ochronę tarczy. Jednym z najbardziej pożądanych rodzajów jest szkiełko szafirowe. Jakie ma wady i zalety?
jak pić tequile

Jak pić tequilę?

Planujesz imprezę w latynoskim klimacie? Dobrym uzupełnieniem będzie trunek rodem z Meksyku, czyli tequila. Zobacz, jak pić tequilę, jakie kieliszki oraz dodatki dobrać do jej podawania oraz jakie smaczne drinki możesz przygotować na bazie tego alkoholu.

Dla aktywnych mężczyzn