Zdrowie dla mężczyzn

witaminy dla mężczyzn starających się o dziecko

Jakie wybrać witaminy dla mężczyzn starających się o dziecko?

Mężczyźni, którzy starają się o dziecko, szczególnie powinni zadbać o swoje zdrowie - w końcu to w ich rękach leży połowa odpowiedzialności za poczęcie nowego życia. W tym okresie, kiedy trzeba zadbać o jakość nasienia, wzmocnić płodność oraz wspomóc utrzymanie funkcji rozrodczych na odpowiednim poziomie, warto uzupełnić swoją dietę w odpowiednie witaminy. Jakie więc suplementy powinni przyjmować mężczyźni starający się o dziecko?
domowa siłownia

Domowa siłownia – co kupić?

Treningi w domu są doskonałą alternatywną dla wizyt na siłowni – nie tracisz czasu na dojazdy, nie wydajesz pieniędzy na karnety, a wszystkie sprzęty masz dostępne „od ręki”. Jeśli ty również chcesz mieć taki sportowy kącik w swoim mieszkaniu lub domu, przychodzimy ci z pomocą. Twoja domowa siłownia powstanie błyskawicznie: podpowiemy, co kupić i na co zwracać uwagę przy jej wyposażaniu.
żel do higieny intymnej dla mężczyzn

Jaki żel do higieny intymnej dla mężczyzn?

Higiena intymna wśród mężczyzn to temat, o którym wciąż niewiele się mówi. Żele do higieny dla kobiet i zasady dbania o wrażliwe okolice zostały dokładnie przebadane oraz omówione. Tymczasem panowie często nie zdają sobie sprawy, jak ważna jest higiena nie tylko dla nich samych, lecz także dla ich partnerek. W tym artykule pochylimy się nad tym problemem oraz wskażemy, jaki żel do higieny intymnej dla mężczyzn będzie najlepszy.
Męskie perfumy na wiosnę

Męskie perfumy na wiosnę - TOP10

Perfumy, podobnie jak ubrania, tworzone są z myślą o konkretnych porach roku oraz dnia. Jakie męskie zapachy najpiękniej prezentują sie wiosną?
jaki trenażer

Jak trenażer wybrać?

Dla osób trenujących kolarstwo zakup trenażera rowerowego jest wręcz oczywisty. To na nim mogą skutecznie podtrzymywać formę zimą, gdy aura nie zachęca do wyjścia na rower. Dzięki temu rozpoczęcie sezonu jest bezproblemowe. Jaki trenażer rowerowy wybrać?
platynowe włosy męskie

Platynowe włosy męskie. Jak uzyskać modny kolor?

Platynowe włosy męskie to coraz częstszy wybór mężczyzn decydujących się na farbowanie włosów. Kolor ten jest jednak dość wymagający i trzeba mu poświęcić więcej uwagi, żeby uzyskać pożądany efekt; szczególnie jeśli natura obdarzyła faceta ciemną czupryną. Jak uzyskać platynowe włosy? Komu pasuje taki kolor? O czym należy pamiętać podczas farbowania? Jak utrzymać platynowe włosy? Sprawdź odpowiedzi poniżej!
jakie badania mężczyzna po 50

Jakie badania? Mężczyzna po 50 i po 40 roku życia

Mężczyzna nabiera z wiekiem doświadczenia i wiedzy, niestety rzadko przekłada się to na chęć dbania o samego siebie.
trening klatki piersiowej w domu

Trening klatki piersiowej w domu – jak wykonać trening klatki piersiowej w domu?

Szeroka, umięśniona klatka piersiowa to marzenie każdego faceta, tego młodszego, jak i starszego. Treningi siłowe cieszą się ogromną popularnością od zawsze. Kiedyś trenujący wymieniali się doświadczeniem i notatami w szatniach siłowni, dziś konsultacji można zaczerpnąć online, przeszukując masę blogów z siłowni i fitnessu. Ilu trenerów, tyle zdań na temat mięśni klatki piersiowej. Mimo wszystko jedno łączy wszystkie opinie – nie ma drogi na skróty. Systematyczne ćwiczenia siłowe i umiejętne układanie planu treningowego to obok diety najważniejsze kroki do sukcesu. Jak trenować klatkę piersiową? Jakie ćwiczenia wykonywać? Czy da się osiągnąć zamierzony cel, nie chodząc na siłownię?
jak czesać brodę

Jak czesać brodę?

Każdy mężczyzna, który marzy o bujnej brodzie, musi mieć świadomość, że nie wystarczy ją po prostu mieć. Podobnie jak w przypadku włosów na głowie, o brodę również musimy dbać, by była ona ładna i estetycznie wyglądała. Podpowiadamy, w jaki sposób czesać brodę, by była ona naszą wizytówką, a nie utrapieniem.
męskie fryzury z grzywką

Męskie fryzury z grzywką - propozycje męskich fryzur z grzywką

Jeżeli nadal wahasz się, czy wybrać fryzurę z grzywką, pomożemy ci podjąć właściwą decyzję. Grzywka jest tak uniwersalnym cięciem, że z pewnością znajdziesz fryzurę, która będzie pasować do twoich rysów twarzy i odpowiadać twoim preferencjom. Możliwości jej stylizacji oraz modyfikacji są bowiem praktycznie nieograniczone.
jak przyspieszyć metabolizm

Jak przyspieszyć metabolizm domowymi sposobami

Metabolizm to inaczej proces przemiany materii zachodzący w każdej żywej komórce. Energię, którą organizm otrzymuje przede wszystkim z pożywienia, wykorzystuje do „zasilania” szeregu procesów życiowych – m.in. oddychania, chodzenia, poruszania kończynami. Prędkość jest kwestią indywidualną, ponieważ zależy od wielu różnych czynników, m.in. wieku, wagi, aktywności fizycznej czy spożywanego jedzenia. Nie jest to jednak wartość stała i można na nią wpływać. Jak przyspieszyć metabolizm domowymi sposobami? Na co przede wszystkim zwracać uwagę? Poznaj nasze domowe sposoby na metabolizm!
zarost męski

Zarost męski – jak dbać o zarost męski?

Aby zarost męski prezentował się efektownie i wyglądał zdrowo, należy odpowiednio o niego dbać. Jak? Przeczytaj poniższy poradnik, a dowiesz się, o czym warto pamiętać. Poznasz techniki odpowiedniego przycinania brody i lekkiego zarostu, dowiesz się, jakie kosmetyki kupić do jego pielęgnacji oraz jakie nawyki wprowadzić. Zapraszamy do lektury!

Kosmetyki dla mężczyzn