Męski lifestyle

buty na hulajnoge wyczynowa

Buty na hulajnogę wyczynową - jakie wybrać?

Hulajnogi stały się częstym widokiem w naszych miastach. Na dwóch kółkach jeżdżą rekreacyjnie zarówno starsi, jak i młodsi. Jeżeli poszukujesz mocniejszych wrażeń i sięgasz po sprzęt do wykonywania imponujących sztuczek i ewolucji, dowiedz się, jakie buty na hulajnogę wyczynową wybrać.
prezent dla starszego pana

Wyjątkowy prezent dla starszego pana

Wybór prezentu dla starszego pana sprawia ci problem? Nie wiesz, co kupić na urodziny lub imieniny? Spieszymy z pomocą! Oto lista klasycznych, ponadczasowych i eleganckich prezentów w dobrym guście, które postawią cię w korzystnym świetle.
gadzety rowerowe dla mezczyzn

Jakie gadżety rowerowe dla mężczyzn wybrać?

Za oknami piękna pogoda i wysokie temperatury, dlatego szkoda marnować czas na siedzeniu w domu i wybrać się na przejażdżkę rowerem! Jeżeli bliska ci osoba jest zapalonym fanem jazdy na rowerze i potrzebujesz dla niej prezentu, koniecznie przeczytaj nasz poradnik. Dowiesz się z niego, jakie gadżety rowerowe dla mężczyzn wybrać i tym samym, jak sprawić przyjemność trafionym upominkiem rowerowym.
Służba przygotowawcza

Co zabrać na służbę przygotowawczą?

Służba przygotowawcza to rodzaj służby wojskowej, przeznaczonej dla osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, którzy nie podlegają obowiązkowi odbycia służby zasadniczej lub przeszkolenia wojskowego. Z tej formy mogą korzystać również osoby, które mają uregulowany stosunek do wojska, ale się dodatkowo przeszkolić. Osoby chętne, muszą spełnić określone warunki oraz przejść postępowanie rekrutacyjne, które składa się z analizy złożonych dokumentów oraz rozmowy kwalifikacyjne. Po zakwalifikowaniu należy się odpowiednio przygotować. Należy wiedzieć, co zabrać na służbę przygotowawczą. Pobyt w wojsku trwa od 4 do 5 miesięcy.
makijaż na halloween dla chłopaka

Makijaż na Halloween dla chłopaka – propozycje

Halloween to świetna okazja do stworzenia stylizacji z dreszczykiem. Chcesz podczas tegorocznej przebieranej imprezy zaskoczyć wszystkich? Sprawdź nasze poniższe propozycje na makijaż na halloween dla chłopaka. W naszym zestawieniu nie braknie prostych propozycji, które wykona każdy facet oraz bardziej skomplikowanych inspiracji dla wprawionych. Zapraszamy!
prezenty dla śpiocha

Prezent dla śpiocha, czyli przydatne gadżety dla faceta

Zabawne gadżety wciąż cieszą się duża popularnością. To sympatyczny prezent dla bliskiej osoby, która doskonale zna się na żartach. Typową listę rozbudowaliśmy o prezenty dla śpiocha, nocnego marka i miłośnika imprezowania do białego rana.
wysypka po alkoholu

Wysypka po alkoholu? Uwaga – to może być alergia

wysypka po alkoholu, swędząca wysypka po alkoholu, pokrzywka po alkoholu, wysypka na twarzy po alkoholu, wysypka od alkoholu, wysypka po alkoholu na twarzy
prezent na dzień chłopaka

Prezent na Dzień Chłopaka - jaki zrobić sobie prezent na Dzień Chłopaka?

Kto powiedział, że w Dzień Chłopaka musisz czekać wyłącznie na upominki od innych? A co byś powiedział na to, żebyś samemu sobie sprawił tego dnia prezent? Na Dzień Chłopaka możesz zarezerwować kilka godzin tylko dla siebie i spędzić ten czas aktywnie bądź kupując sobie nowy gadżet. A może jeszcze inaczej? Sprawdź, jakie inspiracje zaproponowaliśmy poniżej!
prezent dla taty

Prezent dla taty, czyli co kupić tacie?

Zastanawiasz się, jaki upominek wręczyć ojcu? W poniższym poradniku podpowiadamy, jaki prezent dla taty kupić na urodziny, święta Bożego Narodzenia oraz Dzień Ojca. Zapraszamy po garść inspiracji!
prezent dla brodacza

Prezent dla brodacza, czyli jaki prezent kupić brodaczowi?

Wybierasz się na przyjęcie do współczesnego drwala, który dba o swój zarost jak mało kto? Zapraszamy do poniższego poradnika – podpowiadamy w nim, jaki prezent dla brodacza kupić.
drobny prezent dla faceta

Drobny prezent dla faceta – czyli jaki? Na jaki drobny prezent dla faceta warto się zdecydować?

Dzień Chłopaka to okazja, w której można swojemu facetowi i kolegom z pracy lub szkoły wręczyć drobne upominki. Tylko czym tak naprawdę jest drobny prezent dla faceta? Co można dać chłopakowi w ramach niezobowiązującego drobiazgu? Poniżej znajdziesz zbiór inspiracji i wskazówek, czym się kierować przy wyborze drobnego upominku dla chłopaka. Zaczynamy!
cwiczenia na rece w domu

Skuteczne ćwiczenia na ręce w domu

Estetycznie wyrzeźbiona, proporcjonalna sylwetka to cel wielu dbających o formę mężczyzn. Niebagatelną rolę odgrywają w tym ręce, a szczególnie bicepsy, na których wielu ćwiczących skupia swoją uwagę. Tymczasem, aby uzyskać pożądany efekt silnych i szerokich ramion, nie wolno zapominać także o tricepsach, które stanowią znaczną część ręki. W poniższym artykule przybliżymy kilka ćwiczeń zarówno na jedne, jak i drugie partie mięśni, które pozwolą uzyskać szybkie efekty w drodze do wymarzonej sylwetki. Co najważniejsze - nie wymagają pójścia na siłownię, można je wykonywać w domu z wykorzystaniem masy własnego ciała lub taniego, prostego sprzętu.

Dla aktywnych mężczyzn