Męski lifestyle

spinning

Spinning - zalety jazdy na rowerze stacjonarnym. Jakie ćwiczenia?

Zajęcia spinning zdobywają coraz większą popularność w klubach fitness. Jak wygląda trening spinning i czy da się go przeprowadzić go domu?
strzyżenie męskie

Strzyżenie męskie: jak obciąć włosy maszynką?

Pandemia i związany z nią lockdown pokazały, jak duże znaczenie w naszym życiu ma dobry fryzjer. W czasie zamknięcia salonów fryzjerskich wiele osób próbowało własnych sił, ale efekty domowego strzyżenia nie zawsze były zadowalające. Stąd też przygotowaliśmy poradnik, który pomoże ci obciąć włosy maszynką w prosty i skuteczny sposób. Strzyżenie męskie jest łatwiejsze, niż myślisz!
jak przygotować auto do zimy

Jak przygotować auto do zimy?

Sezon zimowy to dla wielu kierowców pasmo stresujących sytuacji. Słaba widoczność, wczesny zmrok, złe warunki drogowe — to wszystko sprawia, że łatwo o błąd na drodze. Sprawdź, jak przygotować auto do zimy, by poradzić sobie z każdą przeciwnością.
najważniejsze ćwiczenia na siłowni

Najważniejsze ćwiczenia na siłowni. Nazwy ćwiczeń

Najważniejsze ćwiczenia na siłowni to jednocześnie te, których początkujący unikają. Mogą wydawać się nieprzyjemne i trudne, ale gwarantujemy, że satysfakcja z efektów wynagrodzi ci wszystkie minusy. Jakie ćwiczenia na siłowni powinieneś mieć w swoim planie treningowym? Sprawdź, czy w twoim treningu ich nie brakuje.
rodzaje piwa

Wszystkie rodzaje piwa – nazwy, typy i gatunki piw

Jesteś fanem dobrego piwa? Na świecie istnieją setki gatunków tego trunku, z których można wyróżnić kilkanaście najpopularniejszych. Jakie odmiany tego alkoholu wyróżniamy? Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie najważniejsze rodzaje piwa!
rower elektryczny opinie

Rower elektryczny: opinie. Dobry czy zły pomysł?

Już wkrótce rowery elektryczne mogą zrewolucjonizować komunikację w dużych miastach. W krajach zachodnich cieszą się ogromną popularnością już od kilku lat, a w samych Niemczech można zliczyć ponad 4 miliony e-bikeów. Co należy wiedzieć przed zakupem roweru elektrycznego?
pompki

Pompki na klatę i biceps. Jak prawidłowo robić pompki?

Jedną z najbardziej popularnych form ćwiczeń wykorzystujących masę własnego ciała są pompki. Sprawdź w artykule, jak prawidłowo je wykonywać.
Jakie buty na siłownię wybrać?

Jakie buty na siłownię? Dlaczego nie te do biegania?

Wielu adeptów siłowni wybiera na trening buty do biegania? Jak się okazuje, nie jest to najlepszy i najbezpieczniejszy wybór. Jakie buty na siłownię wybrać?
trening domatora

Trening domatora. Jak ćwiczyć w domu?

Mówisz trening, myślisz siłownia pełna ludzi. Na szczęście można inaczej. Pełnoprawny trening przeprowadzisz nawet w niewielkiej kawalerce. Jak ćwiczyć w domu? Oto kilka wariantów aktywności fizycznej idealnych dla domatora.
kobieta z laptopem

Dieta a siedzący tryb życia – jak catering dietetyczny może pomóc w odchudzaniu?

Chociaż dieta to aż 70% sukcesu, coraz więcej ekspertów kładzie nacisk na konieczność uprawiania sportu. Osoby prowadzące siedzący tryb życia mogą obserwować u siebie mniejszą skuteczność diety, a przez to stracić motywację do podejmowania dalszych wysiłków.
kwiaty dla dziewczyny

Jakie kwiaty dla dziewczyny?

Kwiaty dla dziewczyny to wspaniały sposób na okazanie miłości i wdzięczności, a także sprawienie radości ukochanej. Kupując je, zwróć uwagę na symbolikę gatunków oraz kolorów, a także na zasady tworzenia bukietów. Jakie kwiaty dla ukochanej wybrać? Sprawdź nasz poradnik!
prezent dla starszego pana

Wyjątkowy prezent dla starszego pana

Wybór prezentu dla starszego pana sprawia ci problem? Nie wiesz, co kupić na urodziny lub imieniny? Spieszymy z pomocą! Oto lista klasycznych, ponadczasowych i eleganckich prezentów w dobrym guście, które postawią cię w korzystnym świetle.

Dla aktywnych mężczyzn