Data modyfikacji:

Ubrania, dodatki i perfumy bez kosztów wysyłki?

4 grudnia całe mnóstwo sklepów internetowych obchodzi Dzień Darmowej Wysyłki – to doskonała okazja dla tych, którzy nie zrobili korzystnych zakupów na Black Friday, ale i dla tych, którzy chętnie zrobią je ponownie – kolejny raz z korzystniejszą ceną. Tym razem możesz zapomnieć o kosztach wysyłki. W których sklepach warto zrobić zakupy?

Nie jest żadną tajemnicą, że większość produktów najbardziej opłaca się kupować w internecie. W zależności od branży, zakupy online potrafią dać od kilku do kilkudziesięciu procent oszczędności w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Zasada ta działa przede wszystkim przy nieco droższych produktach, zwłaszcza z kategorii sprzętu elektronicznego i urządzeń AGD.

Gdy przyjrzymy się tańszym produktom, trzeba zawsze zwrócić uwagę na koszty wysyłki. Często stanowią one spory procent ostatecznej kwoty, którą zapłacimy. Taka sytuacja może zniechęcić do zakupów online. Jest jednak prosty sposób, aby uniknąć płatności za wysyłkę. Wystarczy 4 grudnia zrobić zakupy w serwisie Ceneo.pl i skorzystać z ofert sklepów biorących udział w akcji Dzień Darmowej Wysyłki. Wtedy za przesyłkę nie zapłacimy nic. Należy tylko spełnić kilka warunków.

Co trzeba zrobić, aby nie płacić za wysyłkę?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać odpowiedni sklep. A jest z czego wybierać.  Wszystkie sklepy biorące udział w akcji znajdziecie na stronie internetowej Dnia Darmowej Wysyłki. Warto ją odwiedzić, aby nie pogubić się wśród ofert kilkuset sklepów. Na stronie akcji są one czytelnie podzielone na kategorie.
Sklepów, które dostarczą zakupione 4 grudnia zakupy, szukajcie także bezpośrednio na Ceneo.pl. Przeglądając interesujące was produkty, wypatrujcie przy sklepach logo Dnia Darmowej Wysyłki. To charakterystyczna czerwona ciężarówka ze skrzydłami zamiast przyczepy. Przeszukując serwis, w łatwy sposób znajdziecie oferty, w których tego dnia nie zapłacicie za wysyłkę.

Zastanawiacie się jeszcze gdzie tkwi haczyk? Jak każda akcja, Dzień Darmowej Wysyłki ma również swoje zasady. Przede wszystkim musicie złożyć zamówienie 4 grudnia między 00:01 a 23:59. Najłatwiej będzie jeśli złożycie je bezpośrednio na Ceneo.pl. Sklepy zobowiązały się jednak, że darmowa wysyłka będzie obowiązywać również na ich stronach. Akcja obowiązuje na wszystkie formy wysyłki, które oferuje sklep. Cena będzie wynosić 0 złotych, niezależnie czy zdecydujesz się na kuriera, czy tradycyjną pocztę.  

Czy sklep dostarczy za darmo wszystkie produkty ze swojego asortymentu? Aby uniknąć sytuacji, w której koszt wysyłki opłaconej przez sklep byłby wielokrotnie wyższy od kosztu zakupionego produktu, sklepy mogą wprowadzić minimalny limit zakupów w wysokości 20 złotych.

4 grudnia korzystajcie z darmowej wysyłki, a już teraz wejdźcie na stronę akcji i sprawdźcie, które sklepy warto odwiedzić, aby cieszyć się jeszcze tańszymi zakupami.

Ubrania z darmową wysyłką

4 grudnia warto zajrzeć do ofert sklepów z ubraniami. Znajdą tam coś dla siebie wszyscy ci, którzy akurat poszukują nowych, wygodnych butów, odzieży, a nawet piżamy. Tym razem możesz pozwolić sobie na nieco więcej – w końcu 4 grudnia nie płacisz za wysyłkę.

A może zegarek?

Przydałby ci się nowy zegarek? W Dniu Darmowej Wysyłki zajrzyj do sklepów internetowych z zegarkami. To także znakomita okazja, by kupić modny zegarek komuś bliskiemu z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Czas na nowe perfumy

Flakon ukochanych perfum dla siebie, ale i kogoś bliskiego – w ramach prezentu – upolujesz w drogeriach internetowych.

Już dziś zaplanuj, co zamówisz z okazji Dnia Darmowej Wysyłki. Jak widać – jest w czym wybierać!