Data modyfikacji:

Idealny prezent dla każdego!

Bilet Otwarty eBilet to najlepszy prezent na święta Bożego Narodzenia. Bilet Otwarty kupiony do 31 grudnia 2020 roku jest ważny przez 24 miesiące! To gwarancja trafionego prezentu!

idealny prezent dla każdego

Zapomnij o godzinach poszukiwań nietrafionych upominków. Kupując Bilet Otwarty eBilet podarujesz to, co najlepsze: niezapomniane emocje oraz możliwość wyboru – to właśnie obdarowana osoba sama zdecyduje na co przeznaczy swój prezent!. Taki prezent będzie mogła wykorzystać przez następne 24 miesiące.

Magia Świąt – magia emocji!

Już dziś zaskocz bliskich swoją kreatywnością i podaruj im Bilet Otwarty Ebilet czyli bilet na prezent do wolnego czasu na najlepsze koncerty, fantastyczne spektakle, niezapomniane widowiska, emocjonujące imprezy sportowe i wiele więcej! Bilet Otwarty eBilet możesz otrzymać w atrakcyjnej formie graficznej bezpośrednio na podany przez siebie w formularzu zakupowym adres e-mail lub w postaci eleganckiego, wydrukowanego już prezentu (biletu), wybierając opcję jego dostarczenia pocztą lub kurierem.

Bilet Otwarty eBilet czyli voucher

Bilet Otwarty eBilet czyli voucher z długim terminem ważności, który możesz wymienić na dowolne wydarzenie w ofercie portalu eBilet.pl. W sprzedaży dostępne są największe festiwale muzyczne takie jak Orange Warsaw Festival, Off Festival Katowice, Open’er Festival, Audioriver Festival czy Mystic Festival oraz najważniejsze wydarzenia muzyczne m.in.: Pearl Jam, Kings Of Leon, Celine Dion, 5 Seconds of Summer, Iron Maiden oraz Alicie Keys. W ofercie eBilet.pl znajdziemy również repertuar najpopularniejszych teatrów np. Teatr Kamienica, Teatr 6. Piętro, Teatr Sabat, Teatr Capitol, Teatr IMKA oraz największe wydarzenia sportowe w Polsce!