Legenda Scorpions ponownie zachwyci Polskę!

Scorpions hardrockowa legenda! Mistrzowie i twórcy takich hitów jak „Send Me an Angel”, „Still Loving You”, „Wind of Change” oraz „Rock You Like a Hurricane”. Uwielbiani przez fanów na całym świecie, a w szczególności w Polsce. Muzyka niemieckiej legendy ponownie zagości w naszym kraju, a to wszystko za sprawą Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell.

scorpions

Twarzą projektu Scorpion's Song Symphonic jest Herman Rarebell, wieloletni perkusista Scorpions, który w latach 1977 – 1996 był odpowiedzialny za powstanie takich klasycznych utworów jak Another Piece of Meat", "Falling in Love" Passion Rules The Game" "Rock You Like a Hurricane", "Make It Real", "Dynamite", "Blackout", "Arizona", "Bad Boys Running Wild", "Don't Stop At the Top", "Tease Me Please Me".

Europejska trasa koncertowa Scorpions

Podczas europejskiej trasy koncertowej, która odbędzie się 2021 roku, fani w Niemczech, Austrii, Polsce, Czechach, na Słowacji i Ukrainie mają możliwość zobaczyć na żywo perkusistę-legendę i posłuchać nowych aranżacji znanych utworów.

Podczas rockowego show, Herman Rarebell opowie o swojej karierze, zdradzi zakulisowe historie oraz opowie anegdoty z tras koncertowych. Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell zobaczymy na żywo w Polsce podczas sześciu koncertów. Bilety kupisz na ebilet.pl