Data modyfikacji:

Męskie fryzury na 2018 rok

Moda w męskich fryzurach nie zmienia się tak szybko, jak w przypadku trendów dla pań. Jednak zawsze warto sprawdzić, jak obciąć lub ułożyć włosy zgodnie z najnowszymi propozycjami stylistów. Przygotowaliśmy dla Was przegląd modnych fryzur męskich na ostatni kwartał 2018 roku.  

Dłuższa góra

Fryzura zaprezentowana powyżej jest bardzo wygodna, a jednocześnie stylowa. Pozwala na uczucie chłodu i świeżości na karku. Dłuższa góra pozwala poeksperymentować na pozostałych włosach – możesz je skrócić, zaczesać do góry lub pozostawić w artystycznym nieładzie.

Możemy także dowolnie zmieniać styl grzywki, np. zaczesać ją na bok z wyraźnym przedziałkiem. Zaletą tego cięcia jest uniwersalność oraz dopasowanie do praktycznie każdego kształtu twarzy.

Czesany wiatrem

Bardzo modna i popularna fryzura zarówno wśród młodych chłopaków, jak i dojrzałych mężczyzn. Look na Jamesa Deana: dłuższe kosmyki włosów układasz jedynie za pomocą  pianki  oraz palców.

Mocnym trendem w tym sezonie jest dłuższa grzywka, która swobodnie opada na czoło. Drugim wariantem jest grzywa odgarnięta i usztywniona żelem, ale delikatnie falująca grzywa.


Drwal czy kucyk?

Modne pozostaną także długie włosy w połączeniu z wyrazistym zarostem. Ten look wymaga związania czupryny lub upięcia jej w mały, męski koczek. Tego typu fryzura z pewnością nie pasuje każdemu mężczyźnie, ale trzeba przyznać, że wygląda intrygująco i oryginalnie.

Długie włosy oznaczają konieczność większej uwagi, pielęgnacji oraz regularnego strzyżenia. Jednak przyznacie, że efekt jest tego warty? Bez względu na fryzurę z pewnością przydadzą nam się kosmetyki pielęgnacyjne.