Na 3 sposoby: biała koszula

Jest klasycznym wyznacznikiem stylu i elegancji, odpowiednim na każdą okazję. Dziś w cyklu „Na 3 sposoby” pierwsze skrzypce gra biała koszula w propozycji na co dzień, do pracy i na imprezę.

Na co dzień

W zestawie na co dzień biała koszula występuje w towarzystwie chinosów w ceglanej barwie o zwężanych nogawkach, które dodadzą stylizacji elegancji, ale jednocześnie sprawią, że wygląd nie będzie zbyt oficjalny. Posiadają wąski pasek w granatowym kolorze, który może stanowić ozdobę, gdy włożysz koszulę do środka. Dopełnieniem stylizacji będzie jeansowa kurtka oraz półbuty o podobnym odcieniu. Dzięki miękkiej podeszwie zapewnią komfort chodzenia i uchronią przed bólem stóp.

Do pracy

Stylizacja do pracy to biała koszula w połączeniu z intensywnie niebieskimi chinosami, które sprawią, że całość nabierze formalnego charakteru. Na stopy proponujemy buty z brązowej, lekko perforowanej skóry o wygodnej, profilowanej podeszwie. Koszula powinna być włożona w spodnie.

Na imprezę

Zestaw na imprezę to biała koszula, najlepiej z podwiniętymi rękawami, w duecie z szarymi jeansami, które będą świetnie pasować do tenisówek w tym samym odcieniu o czerwonych lamówkach. Z kolei z butami idealnie korespondować będzie sportowy zegarek o podobnej barwie, który oprócz posiadanych funkcji praktycznych stanowić będzie również ozdobę dla nadgarstka.