Data publikacji:

Pomysły na stylowy prezent na Dzień Ojca

To już ostatni dzwonek, żeby zdecydować się i kupić wartościowy prezent na Dzień Ojca. Dla spóźnialskich i zabieganych przygotowaliśmy kilka pomysłów, które mogą Was zainspirować przed zakupami. Co wybieracie?
Życie bywa prawdziwym maratonem. Nawet nie wiesz, kiedy budzisz się stary i zmęczony.A jeszcze wczoraj miałeś 20 lat i myślałeś, że jesteś panem życia. Dla swojego ojca zawsze pozostaniesz tym szczylem, który chował się z pierwszym papierosem, myśląc, że jest na tyle sprytny, by go wykiwać. Dlatego nawet nie masz się co zastanawiać – 23 czerwca powinieneś poświęcić czas swojemu ojcu. Miło będzie przynieść ze sobą jakiś prezent. Dla niezdecydowanych – kilka pomysłów na prezent na Dzień Ojca.

Galanteria skórzana prezentem na Dzień Ojca

Dojrzały mężczyzna zasługuje na klasyczne, eleganckie i solidne akcesoria. Galanteria skórzana to wyśmienity podarek. Jest praktyczna i wygląda bardzo poważnie.

Dodatki do strojów jako prezent z okazji Dnia Ojca

Czy to rękawiczki do prowadzenia samochodów, stylowy kapelusz lub komplet garniturowy (krawat/mucha + poszteka + spinki do krawata i mankietów) – tych elementów garderoby nigdy nie będzie za mało w szafie gustującego w dobrym stylu mężczyzny. W przypadku dodatków garniturowych najlepiej skompletować cały zestaw, pasujący do jednego z garniturów Twojego ojca.

Pomysłowe i przydatne gadżety to dobry pomysł na prezent na Dzień Ojca

Wiemy, że uwielbiacie gadżety. Uwierzcie nam: jeśli Wasi ojcowie nie mają żadnych „zabawek”, to zapewne dlatego, że nie mieli okazji jeszcze przekonać się, JAK BARDZO SĄ NAM POTRZEBNE DO ŻYCIA!

Prezent na Dzień Ojca dla miłośnika kultury

Nie zapominajmy o miłośnikach kultury. Dla nich najlepiej poszukać atrakcji intelektualnych, które zaspokoją ich gust i estetyczny smak. Dobrze napisana książka, klasyka kina na DVD, płyta z muzyką, a najlepiej bilet na wydarzenie kulturalne, to to, o czy powinieneś pomyśleć w pierwszej kolejności.