Data modyfikacji:

Rozrywka po i w czasie pandemii, czyli najciekawsze wydarzenia muzyczne i sportowe 2020 roku

Jesteśmy spragnieni rozrywki, i to rozrywki przez wielkie „r”. Choć wciąż funkcjonuje wiele zaostrzeń, wielu ludzi zastanawia się, gdzie i z kim ciekawie spędzić czas. I skąd wziąć na to bilety? Na szczęście powoli znoszone są ograniczenia, które uniemożliwiały uczestniczenie w ciekawych projektach kulturalnych, czy sportowych. Tym samym możliwy jest zakup biletów na naprawdę ciekawe imprezy.

Jeśli tak jak większość osób, jesteście spragnieni wyjścia do ludzi, z zachowaniem jednak zasad bezpieczeństwa, przeczytajcie ten artykuł koniecznie. A jeśli wolicie zostać w domu, nic nie stoi na przeszkodzie, by w kapciach i ulubionym dresie wziąć udział w koncercie muzyki poważnej, czy w spektaklu teatralnym. Wszystko to za sprawą wydarzeń online. Podpowiemy wam, gdzie kupić bilet na koncert, czy jakie wydarzenie sportowe obejrzeć. I to  jeszcze w tym roku.

rozrywka po czasie pandemii

Dla każdego coś miłego

Niezależnie od tego, czy interesuje cię bilet na mecz piłki nożnej, widowisko dla dzieci, czy może chcesz pójść na koncert gwiazdy pop, zawsze możesz znaleźć wydarzenie, które sprosta twoim oczekiwaniom. Warto przeglądać w tym celu strony typu ebilet.pl, gdzie nie tylko prezentowane są najciekawsze wydarzenia, ale i można od razu zaopatrzyć się we wspomniane bilety. Dzięki stronom tego typu nie trzeba zastanawiać się, gdzie kupić bilet na mecz ulubionej drużyny. Wystarczy po prostu wyszukać go wśród wydarzeń i kupić. I to w zaledwie kilku prostych krokach. Choć większość gwiazd światowego formatu zapowiedziała przesunięcie terminów swoich koncertów na przyszły rok, tego roku nie warto z góry przekreślać i uznać za stracony. Bo będzie się działo. Nie tylko online, ale i na żywo.

Przegląd najciekawszych wydarzeń tego roku

Do końca 2020 roku pozostała niespełna 6 miesięcy. To sporo, by zaplanować dla siebie upragnioną rozrywkę. Aby ułatwić wam to zadanie, przedstawimy najciekawsze wydarzenia (wybrane w sposób bardzo subiektywny), w których możecie uczestniczyć jeszcze w tym roku.

Na początek coś dla koncertomaniaków. Już w sierpniu rusza Lato w Plenerze, na które możecie wybrać się do Katowic. To seria koncertów, podczas których usłyszymy polskie gwiazdy. I to na żywo! 6 sierpnia usłyszeć będzie można Natalię Przybysz, a w ostatni weekend sierpnia koncert dadzą Rogucki z Karasiem. Po drodze fanów dobrej muzyki w pozytywne wibracje wprawi też Żabson i Brodka. Melomanom polecamy XX Festiwal Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu. To wyjątkowe wydarzenie na mapie muzycznej Warszawy, które rokrocznie ściąga tłumy muzycznych koneserów. Koncerty kameralne odbywać będą się od początku sierpnia, do września bieżącego roku.

Warto będzie wybrać się też do teatru. Z repertuarem ruszyło większość teatrów. Zobaczyć można będzie kasowe przeboje, z „Nerwicą natręctw” na czele. Oprócz dość już zgranych, ale wciąż popularnych spektakli, na widzów czeka też zupełna nowość. Zaskakująca i do tej pory nie grana. Teatr Buffo zaprasza na jedyny na świecie spektakl wodny w 3D! Niecodzienne widowisko „Romeo i Julia” obejrzeć można będzie już we wrześniu.

Powody do zadowolenia mogą mieć również fani sportów motorowych. Jeszcze w tym roku, bo 12 grudnia rozpoczną się Mistrzostwa Świata FIM Super Enduro, z udziałem polskiego dream teamu. Motocyklowe Mistrzostwa Świata odbędą się w Łódzkiej Atlas Arenie. Warto już dziś kupić bilet, zanim inni sprzątną go sprzed nosa!

Jak kupić bilet online?

Zakup biletu jest dziecinnie prosty. Wystarczy wybrać wydarzenie w określonym terminie i o określonej godzinie. A potem po kolei podążać za instrukcją. Cały proces jest prosty i przebiega sprawnie, a zamawiający ma możliwość otrzymania biletów droga pocztową lub w formie elektronicznej. Zakupy są wprost intuicyjne! Jeśli znaleźliście coś dla siebie, koniecznie zajrzyjcie na ebilet.

 Tekst: materiały prasowe