Data modyfikacji:

Wydarzenia z eBilet — antidotum na jesienną chandrę!

Coraz krótsze dni, szybko zapadający zmrok, ciemne, deszczowe chmury przez całą dobę… — wszystko to sprzyja ponurej chandrze. Jak się przed nią uchronić? Zamieniając klasyczną jesień na jesień z eBilet. Sprawdź, co czeka Cię jeszcze w tym roku i dołącz do najlepszych wydarzeń!

wydarzenia z ebilet.pl

Jesień z eBilet — moc wydarzeń dla każdego

Muzyka na żywo, aktorzy na wyciągnięcie ręki, kinowe emocje na dużym ekranie czy moc sportowych wrażeń ogarniająca trybuny — jesień z eBilet to czas barwnych wydarzeń, które z pewnością rozgrzeją chłodne wieczory. Nuda? Tu nie ma na nią miejsca. Koncerty 2021, których lista nie ma końca, a do tego spektakle grane na scenach najlepszych teatrów, szybko wypełnią Twój kalendarz. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze!

Jesień z eBilet — koncerty 2021

Najbliższe miesiąca to dla Macieja Maleńczuka muzyczny powrót do przeszłości. Artysta wraz z Rhythm Section odwiedzi polskie miasta, by zaśpiewać najlepsze utwory ze swoich dotychczasowych dokonań. Ostatnia nocka, Synu, Tango Libido… — przyjdź i posłuchaj jednego z najbardziej charyzmatycznych głosów polskiej sceny muzycznej podczas koncertów Macieja Maleńczuka!

Monodram, stand up i koncert w jednym? Gdy na scenie pojawia się Czesław Mozil, wszystko jest możliwe! Już 8 grudnia w Starym Klasztorze we Wrocławiu zapanuje muzyczno-liryczna wrzawa — nie zabraknie największych hitów artysty, dobrego humoru i zabawy. Tego nie można przegapić!

Koncerty 2021 to nie tyko najlepsze polskie głosy, ale również barwne dźwięki symfonicznej orkiestry dętej. Bolero Maurice’a Ravela, Planeta Mars Gustava Holsta, Uwertura do Zemsty Nietoperza Johanna Straussa… — to jedne z wielu dzieł, jakie tej jesieni zaprezentuje Narodowa Orkiestra Dęta podczas swojej pierwszej, symfonicznej trasy koncertowej. Ostatnie wydarzenie odbędzie się 29 listopada w Szczecinie.

Jesień eBilet — spektakle 2021

Jesień eBilet to także najlepsze spektakle 2021. W najbliższych miesiącach, Teatr Muzyczny Roma zaprasza Cię na muzyczną opowieść o kobiecie, która próbuje zakończyć swoje nieudane małżeństwo i odzyskać upragnioną wolność. Gra aktorska, muzyka i taniec to połączenie pełne wyjątkowych emocji, o czym z pewnością przekonasz się podczas musicalu Waitress.

Sala po brzegi wypełniony dobrym humorem? Zdecydowanie, a wszystko w trakcie spektaklu O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor, który w listopadzie obejrzysz w Teatrze Komedia w Warszawie. Zabawne postacie, pełne humoru dialogi, a wszystko w otoczeniu imponującej scenografii — nie może Cię tam zabraknąć. O to, by dobry nastrój nie opuszczał Cię tej jesieni, zadba również Teatr 6. Piętro, który czeka na Ciebie ze spektaklem Niezwyciężony. Przygotuj się na świetną grę aktorską i dużą rozpiętość emocji!

Koncerty, spektakle 2021, imprezy sportowe… tej jesieni zdecydowanie nie można narzekać na nudę. Już teraz zaplanuj swój kalendarz wydarzeń i spędź czas pełen wyjątkowych emocji.

Tekst: ebilet.pl