Data modyfikacji:

Gadżety na kawalerski – jakie gadżety na kawalerski wybrać?

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja, dlatego gadżety i ozdoby również powinny być nietuzinkowe. Świadek jest osobą, która najczęściej podejmuje się organizacji wspólnego wieczora. Aby był on wyjątkowy i zapamiętany przez długi czas, należy zadbać o odpowiednie gadżety. Na rynku znajduje się wiele elementów dekoracyjnych i humorystycznych. Warto jednak pamiętać, aby uwzględnić preferencje pana młodego, który powinien czuć się swobodnie podczas tego wyjątkowego spotkania w gronie najbliższych przyjaciół. 

Przeczytaj również: Ile się daje na wesele? Ile do koperty na wesele? Ile dać na ślub bez wesela?

Gadżety na kawalerski – co wybrać? 

Jeśli chodzi o wieczór kawalerski, gadżety powinny być dość specyficzne. Z pewnością niektórych będą szokować, jednakże to nietuzinkowa impreza, którą się ma raz w życiu. Wobec tego powinna być przez długi okres zapamiętana przez uczestników i oczywiście samego pana młodego. Dobór gadżetów i akcesoriów ściśle zależy od miejsca organizacji spotkania. Jeśli będzie ono w domowym zaciszu, można zaszaleć z doborem śmiesznych elementów. Warto zdecydować się wówczas na przystrojenie ścian lampkami, aby dodać imprezowego nastroju. Można również zakupić jedną z gier, która uświetni wspólnie spędzony czas. Gry planszowe podczas wieczoru kawalerskiego mogą się wydawać nudne, jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Oferowane rozgrywki nie tylko pozwolą się wzajemnie poznać, ale również sprawią, że towarzystwo będzie lepiej zintegrowane. Na wieczorze kawalerskim warto także wręczyć oryginalny prezent nawiązujący do małżeństwa. Taki podarunek z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego. Należy jednak pamiętać, aby podczas organizacji tego dnia wziąć pod uwagę przede wszystkim poczucie humoru pana młodego.  

Kojar Memy – imprezowa gra karciana dla okropnych ludzi  

Propozycja dla osób, które mają podobne poczucie humoru. Jeśli chodzi o gadżety na wieczór kawalerski, które umilą zabawę, ten prezent jest absolutnym faworytem. Co więcej, poszczególne karty są podpisane zarówno po polsku, jak i angielsku, tak więc sprawdzi się w międzynarodowym gronie. To sprawdzony sposób na rozrywkę w ograniczonym męskim gronie. Nic tak nie łączy, jak humor i memy. Zasady są bardzo proste, dlatego idealnie sprawdzą się na imprezie. Gracze posługują się załączonymi kartami i obrazkami. Jeden z graczy, który prowadzi grę, odkrywa wylosowane zdjęcie. Zadaniem pozostałych osób jest ułożenie mema na podstawie posiadanych kart. O jakości mema decyduje prowadzący. Ten obrazek, który wywoła u niego największą salwę śmiechu, wygrywa. Prowadzącym może być pan młody, a osobami starającymi się go rozśmieszyć – pozostali goście.  

Alkoholowa gra – ruletka imprezowa  

Ruletka pozwoli na rozkręcenie każdej, nawet najbardziej sztywnej imprezy. Sprawdzi się również na wieczorze kawalerskim, tym bardziej, jeśli niektóre osoby nie znają się wzajemnie. Dawka dobrej zabawy gwarantowana. Gra nie toczy się o pieniądze, lecz o shoty. Zestaw zawiera 16 kieliszków, każdy jest oznaczony odpowiednią cyfrą oraz kolorem. Jedyne, co należy zrobić przed wieczorem, to napełnić je ulubionymi trunkami przyszłego męża. Gra jest bardzo prosta, zbliżona do klasycznej ruletki. Wystarczy obstawić numer kieliszka, jeśli kulka trafi dany numer, kieliszek należy opróżnić, jeśli nie – kolejka idzie dalej. 

Gadający pilot – steruj kobietą!  

Prześmiewczy i nieco kontrowersyjny gadżet uświetni ostatni wieczór wolności. Może być to dodatek do prezentu, każdy pan z pewnością doceni jego humorystyczny charakter. Będzie uzupełnieniem wyprawki w „małżeńskie życie” i z pewnością wpasuje się w rady udzielane dotychczasowemu kawalerowi.  

Gadżety kawalerski – Mapa Piwosza – Polska  

To prezent idealny dla fanów napoju chmielowego. W Polsce coraz popularniejsze staje się piwo warzone na małą skalę, w lokalnych browarach czy warzelniach. Każdy z browarów posiada odmienny kapsel. To powód, dla którego warto je kolekcjonować, sukcesywnie zbierając wspomnienia z tamtych miejsc. Mapa wykonana z odpornego i solidnego drewna posiada specjalnie dziury, w których można umieszczać pamiątkowe kapsle, tworząc swoją własną alkoholową mapę Polski. To idealny prezent dla pana młodego.  

Rozbierane kieliszki  

Kieliszki mogą być w wersji męskiej lub damskiej. Panowie widzą modelki w skąpej bieliźnie, a gdy wypiją shota, bielizna zanika, pokazując wszystkie sekrety na zdjęciu. To idealne na wieczór kawalerski gadżety, które uświetnią czas spędzony z przyjaciółmi. Bardzo fajne, szczególnie podczas zakrapianej imprezy. Wizerunki modelek pomogą pożegnać się z ostatnimi dniami „wolności”.  

Oświetlenie imprezowe 

Wieczór kawalerski odbywa się w domowym zaciszu? Nic nie szkodzi, wykorzystując światełka, można zmienić wygląd każdego wnętrza. Poprzez nadanie mu ciepła, a jednocześnie tajemniczości. Sprawdzą się idealnie podczas imprez. Ozdoby na wieczór kawalerski muszą oddawać klimat wieczoru.  
Wieczór kawalerski powinien być przepełniony dobrą zabawą w gronie najbliższych przyjaciół. Warto więc uczynić z tego dnia wyjątkową okazją do świętowania ostatnich dni wolności. Na takim spotkaniu przeważnie spożywa się alkohol, dlatego warto wcześniej wymyślić zabawy i rozgrywki uwzględniające mocniejsze procenty. Jeśli młody pan ma specyficzne poczucie humoru, dobrym pomysłem jest zaaranżowanie gry karcianej polegającej na tworzeniu memów.  
Autor: Redakcja Ceneo