Data modyfikacji:

Leki na potencję bez recepty. Czy działają? Opinie, składy, zastosowanie

Problemy z potencją to wstydliwy temat, dlatego nie każdy mężczyzna chce o tym rozmawiać ze swoim lekarzem lub farmaceutą. Na szczęście w aptekach znajdziesz leki i suplementy diety, które pomogą ci osiągnąć pełną erekcję i utrzymać wzwód, a także poprawią ruchliwość i żywotność plemników.

Dowiedz się, jakie leki na potencję są najlepsze, poznaj ranking tabletek na potencję i sprawdź, czym się różni suplement diety na potencję od leku. Przeczytaj.

mężczyzna
Polecane środki na potencję bez recepty:
  • Inventum 25mg (lek na potencję);
  • Maxigra Go 25mg (lek na potencję);
  • MaxOn Active 25mg (lek na potencję);
  • FertilMan plus (suplement diety);
  • Permen King zdrowie seksualne mężczyzny (suplement diety);
  • ProstiMen Apotex (suplement diety).

Lek bez recepty czy suplement diety na potencję – co wybrać?

W aptekach znajdziesz nie tylko leki na potencję bez recepty, ale także suplementy diety, które mają poprawić jakość twojego życia seksualnego. Zanim dokonasz wyboru, musisz wiedzieć, jaka jest między nimi różnica i co jest najlepsze dla ciebie.

Po pierwsze, lek jest preparatem, którego działanie jest potwierdzone. Oznacza to, że jeśli szukasz skutecznego środka, który zadziała od razu, powinieneś wybrać właśnie lek.

Suplement diety nie ma potwierdzonego działania, ale jego skład jest bezpieczny, bogaty w wiele ważnych składników odżywczych i pomaga nie tylko osiągnąć sam wzwód, ale też często poprawia jakość nasienia, stan skóry, włosów i pracę innych narządów wewnętrznych.

Jeśli masz wątpliwości i zastanawiasz się, który preparat jest dla ciebie najbardziej odpowiedni, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Przedstaw specjaliście swoje oczekiwania wobec efektów działania produktu i razem wybierzcie ten, który będzie w stanie sprostać twoim wymaganiom i jednocześnie będzie bezpieczny.

Sprawdź także jakie są domowe sposoby na potencję.

Środki na potencję bez recepty – ranking

Inventum 25mg, Maxigra Go 25mg, MaxOn Active 25mg (leki na potencję)

W aptekach znajdziesz wiele leków na potencję bez recepty. Ich działanie jest warunkowane przez obecność w składzie substancji, zwanej syldenafilem, która zwiększa przypływ krwi do prącia podczas wzwodu. Dzięki temu wzwód jest pełen i się utrzymuje.

Wszystkie trzy wyżej wymienione leki swoje działanie opierają na tej samej substancji i tej samej jej dawce, dlatego zostały opisane w jednej pozycji. Różnią się jedynie producentem, ceną oraz ilością tabletek w opakowaniu. Są dostępne w opakowaniach zawierających po 2 lub 4 tabletki.

Produkt jest polecany wszystkim mężczyznom, którzy cierpią na zaburzenia erekcji – impotencję lub niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu, który jest niezbędny do odbycia stosunku płciowego.

Środek poprawia jakość życia płciowego, ale nie zdziała cudów, jeśli nie będziesz miał ochoty na seks lub nie będziesz pobudzony seksualnie.

Lek na potencję bez recepty należy rozgryźć i żuć aż do jego rozpuszczenia. Nie trzeba go połykać, ani popijać. Tabletkę zaleca się przyjąć około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

Zaleca się zażywać jedną tabletkę zawierającą 25mg substancji czynnej (syldenafil) na dobę. W przypadku, gdy lek nie działa tak, jak powinien, należy skonsultować się z lekarzem.

Istnieje możliwość przepisania leku opartego na tej samej substancji czynnej, ale o większej dawce. Takie środki są jednak dostępne na receptę i wymagają wizyty u internisty.

Przed zażyciem leków na potencję, zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Permen King (suplement)

To, w przeciwieństwie do poprzednich pozycji, suplement diety, a nie lek. Produkt charakteryzuje się ziołowym składem. Zawiera chlorowodorek argininy, żeń-szeń, buzdyganek naziemny i inne naturalne składniki, które pomagają wywołać erekcję i poprawić jej jakość.

Należy zażywać dwie tabletki w ciągu doby. Pierwsze efekty są zauważalne po około miesiącu-dwóch regularnego stosowania Permen King, choć niektórzy mężczyźni, dostrzegli efekty już po tygodniu brania suplementów.

Opinie na temat suplementu są jednoznaczne – produkt pomaga osiągnąć erekcję, ale robi to w sposób subtelny. Jego naturalny skład sprawia, że produkt jest bezpieczny w stosowaniu.

Zawiera dużą dawkę L-argininy, dzięki czemu jest polecany także sportowcom, którzy muszą uzupełniać ten aminokwas wraz z dietą. Poprawa jakości życia seksualne jest wówczas miłym, dodatkowym efektem działania Permen King.

Parenton (suplement)

Suplement diety jest polecany wszystkim mężczyznom, którzy w kompleksowy sposób chcą poprawić swoje życie seksualne. Parenton podnosi libido, wzmacnia erekcję i przyczynia się do zwiększenia produkcji spermy.

Ponadto korzystnie wpływa na poprawę jakości nasienia – wzrost żywotności i ruchliwości plemników.

Dzięki regularnemu stosowaniu środka, zwiększa się szansa na poczęcie potomstwa. Efekty działania suplementu są widoczne po około 3 miesiącach stosowania.

FertilMan plus (suplement)

W opakowaniu znajdziesz 120 tabletek, które są bogatym źródłem L-argininy, L-karnityny, cynku, selenu, koenzymu Q10, kwasu foliowego i witamin z grupy A, B i E. Producent zaleca, by zażywać je 2 razy dziennie po 2 tabletki. Jedno opakowanie starczy na miesiąc regularnego zażywania środka na potencję.

FertilMan plus to środek poprawiający jakość nasienia, dlatego jest polecany przede wszystkim mężczyznom starającym się o potomstwo. Produkt podnosi sprawność seksualną i dodaje sił witalnych.

Jego ziołowy skład jest bezpieczny i wpływa nie tylko na na układ płciowy, ale na cały organizm. Mężczyźni zażywający ten suplement zauważyli, że ich skóra stała się jędrna i gładka, a włosy lśniące i przyjemne w dotyku.

Jeśli szukasz ziołowego, naturalnego produktu, który subtelnie poprawi twoje życie seksualne, to środek dla ciebie. Pamiętaj tylko, że na efekty możesz czekać średnio około 2-3 miesiące.

Przeczytaj także: