Data modyfikacji:

Żele intymne Durex – wejdź na inny poziom namiętności

kochankowie w łóżku
Bliskość między dwojgiem ludzi buduje się na wielu poziomach i nie można zapominać o żadnym z nich. Dopieszczone ego, zaufanie i pożądanie – to trio warunków w naturalny sposób może przerodzić się w coś więcej, dając satysfakcję każdej ze stron.

Początki relacji są fascynujące, ale bywają też trudne i pełne niepewności. Z kolei kilkuletni związek może stanowić doskonałą bazę wyjściową do odkrywania siebie na nowo. W obu przypadkach wyobraźnia gra bardzo ważną rolę, a szczypta urozmaicenia rozbudzi uśpione codzienną rutyną zmysły.

Żele intymne i lubrykanty Durex zapewnią sensualne doznania na kilku płaszczyznach. Nie ma nic przyjemniejszego niż poznawanie swoich ciał na nowo. Nasze ciało to mapa stref erogennych, o których na pewno każdy z nas wie. Teoria to jedno, ale w praktyce nie wszystko, co znane, może mieć przełożenie na prawdziwą przyjemność.

Jak poznać, czy ona to lubi?

całująca się para
Słowo klucz w tej kwestii to poznawanie ciała różnymi zmysłami – dotykiem, smakiem, wzrokiem. Dłonie uzbrojone w żel intymny mogą więcej i czują bardziej. Skóra pod palcami jest przyjemnie śliska i wilgotna, i bardziej czuła na dotyk.

Żele intymne dostarczają wielu bodźców, o których nawet nie mieliśmy wcześniej pojęcia, że tak możemy je odczuwać. To dopiero zabawa i odkrywanie tego, co nieznane, przełamywanie tabu z dreszczykiem emocji, doprawianie pieszczot na różne sposoby – te bardziej grzeczne i te niesforne, bardziej pieprzne.

Dlaczego warto używać żeli intymnych?

Satysfakcja seksualna to nie tylko ten krótki moment spełnienia, błysk i iskry, które strzelają z płonącego ognia między Wami. Osiągnięcie przyjemności rozgrywa się na wielu frontach i cały czas trzeba ją podsycać, dbać i próbować poznać swojego partnera jeszcze lepiej. Korzystając z żeli intymnych, mamy szansę urozmaicić nasz seks.

Ich podstawowym zadaniem jest poprawa nawilżenia, ale to dopiero początek atrakcji, jakich dostarczają. Rozgrzewają lub przyjemnie chłodzą. Stymulują i pobudzają zmysły. Ułatwiają zbliżenie, ale też podkręcają życie erotyczne i pokazują nowe możliwości, które są w zasięgu ręki zwilżonej żelem.

Aromaterapia i masaż w łóżku – posłuchaj, co mówi Twoje ciało

masaż erotyczny
Lekka, żelowa formuła na bazie wody sprawdzi się nie tylko jako lubrykant, ale również jako żel do masażu całego ciała. Wiele osób o tym zapomina, ale czuły masaż jest najlepszym zapalnikiem dla uniesień łóżkowych. Nawilżająca formuła zmysłowego żelu o zapachu kwiatów ylang-ylang przemieni zwykły masaż w erotyczne doznanie.

Nie oprze się mu się żadne miejsce – możesz go stosować wszędzie, sprawdzi się zarówno w miejscach intymnych, jak i w masażu całego ciała. Boski zapach kwiatów ylang-ylang uwrażliwi zmysły i przeniesie Cię w świat fantazji, wystarczy, że zamkniesz oczy i oddasz się wyzwalającej sile masażu.

Jaki żel Durex wybrać?

Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, a ta jak wiadomo nie ma granic. Aby ułatwić wybór żelu, producenci postarali się o szczegółowe opisy ich nietypowych właściwości.

Lubisz, jak gorące fale uniesienia uzupełnia przyjemne uczucie chłodu, które daje chwilę wytchnienia i rozkoszne uczucie mrowienia? Skuś się na żel intymny uwalniający dreszczyk emocji Durex Play, który łączy w sobie przeciwności: rozgrzewa i chłodzi. Nie zawiera mentolu i zapachu. Szalona przygoda przed Wami.

A może pragniesz spotęgować doznania naturalnie i subtelnie? Żele intymne na bazie silikonowej otulają delikatnie miejsca intymne i zapewniają miękkość zbliżenia, o jakiej oboje marzyliście.

Silikonowe żele są aksamitnie gładkie i ciepłe w dotyku. W odróżnieniu od żeli na bazie wody nie wysychają tak szybko i możecie jeszcze dłużej cieszyć się chwilą. Pokaż prawdziwe uczucia i bądź jeszcze bliżej, i intensywniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy Durex Play można jeść?

Oto jest pytanie, ale... jak najbardziej na miejscu! Żele intymne oprócz właściwości nawilżających, niwelujących uczucie suchości i dyskomfortu, niosą za sobą ogrom możliwości, w zależności od wybranej wersji: rozgrzewających, chłodzących, z efektem delikatnego mrowienia zwiększającym odczucia podczas orgazmu, ale również smakowych.

Specjalnie opracowane receptury żeli smakowych dostarczają wielu ekscytujących doznań. Masz ochotę na truskawki? A może soczyste wiśnie? Posmakuj nowego wymiaru zabawy i spróbuj, jak pachną i smakują. Lubrykanty smakowe marki Durex możesz aplikować tam, gdzie chcesz. Przyjemny smak i aromat sprawi, że gra wstępna nie będzie już taka sama jak dawniej. Żele nie zawierają cukru i bazują na wodzie, dlatego są bezpiecznie dla prezerwatyw i tworzą stosunkowo udany duet.

Niezależnie od tego, jaki żel intymny wybierzesz, wystarczy kilka kropli rozprowadzonych na skórze, aby poznać nowy wymiar bliskości. Z innych produktów tego producenta może zainteresuje Cię Durex Intense Little Devil.

Artykuł partnera