Data publikacji:

Feromony męskie – ranking. Jakie feromony męskie wybrać?

Chcesz wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej i sprawić, że będziesz postrzegany przez kobiety jako jeszcze atrakcyjniejszy? Oprócz nieodpartego czaru osobistego pomocne mogą okazać się feromony, czyli substancje chemiczne, które są odbierane przez narząd lemieszowo-nosowy. Jaki produkt będzie najlepszy i czy warto zainwestować w feromony męskie? Sprawdź ranking najlepszych perfum z feromonami dla panów! 
jakie feromony męskie wybrać

Czy feromony męskie z rankingu są skuteczne?

Zacznijmy od sprawdzenia, czy warto w ogóle zainwestować w polecane perfumy z feromonami męskimi z naszego rankingu. Oczywiście, że tak! Ich działanie potwierdzają liczne badania, które pokazują, że feromony wpływają na to, jak ocenia cię płeć przeciwna.
Nie powinno być to zaskoczeniem – w końcu komunikacja niewerbalna ma ogromne znaczenia w kwestii relacji (i to nie tylko tych romantycznych). Jej elementarną częścią są, jak z pewnością się domyślasz, feromony męskie. Działają one na zasadzie przekaźnika, który jest nieświadomie odbierany przez płeć przeciwną. Wpływają nie tylko na to, czy wydajesz się atrakcyjny, ale także mogą poprawiać nastrój, podniecać i wywoływać pociąg.
Najprościej mówiąc, propozycje z naszego rankingu feromonów męskich działają jak afrodyzjaki. W przypadku tych naturalnych nie masz na nie wpływu – nie jesteś w stanie kontrolować ich wydzielania, a płeć przeciwna – tego, w jaki sposób na nią zadziałają.
Inaczej jest w przypadku perfum z feromonami męskimi – stosując na przykład przed randką, możesz zwiększyć swoje szanse na kontynuację znajomości i wywołać lepsze wrażenie na kobiecie.

Co znajdziesz w feromonach męskich z rankingu?

W czym tkwi sekret skuteczności perfum z feromonami męskimi z naszego rankingu? W zastosowanych w nich składnikach. Najpopularniejsze produkty, które znajdziesz w ofercie takich marek jak Boss of Toys, Miyoshi Miyagi, Hot czy PheroStrong, bazują na wytwarzanych w laboratoriach substancjach, które nie odbiegają niczym od tych wytwarzanych naturalnie przez ludzki organizm. Są to: androstadienon, androstenol, androsteron oraz androstenon. Jak działają?

Najlepsze feromony męskie – ranking

Jakie perfumy z feromonami męskie wybrać? Sprawdź ranking najlepszych kosmetyków, które przypadną do gustu płci przeciwnej i zadziałają jak legendarne już afrodyzjaki!

1. Miyoshi Miyagi Next X For Men 80 ml

Najpopularniejsze feromony męskie w rankingu to propozycja od marki Miyoshi Miyagi, która powstała we współpracy ze specjalistami z całego świata. Praca nad perfumami trwała aż 9 lat! Efekt? Skuteczna kompozycja bazująca na takich nutach zapachowych jak pomarańcza, mięta, ambra czy cynamon, do których dodano aktywny kompleks feromonów nowej generacji. Jak obiecuje producent – perfumy zwiększą twoją atrakcyjną i wytworzą wokół ciebie aurę dominacji.

2. Love Desire Gold Men 100 ml

Kolejne polecane perfumy z feromonami męskimi zawierają aż 4 różne feromony o wysokim stężeniu, dzięki czemu działają szybko i efektywnie na płeć przeciwną. Zastosowane substancje sprawią, że będziesz postrzegany jako charyzmatyczny, interesujący i atrakcyjny. W składzie znajdziesz wszystkie wymienione powyżej rodzaje feromonów – androstadienion, androstenol, androstenon oraz androsteron.

3. BTB for Men

Feromony męskie BTB for Men reklamują się jako najbardziej zaawansowana mieszanka na rynku europejskim. Na co możesz liczyć, jeśli zastosujesz je przed spotkaniem z ukochaną? To przede wszystkim zwiększone zaufanie, zainteresowanie twoją osobą, towarzyskość oraz poważanie i autorytet. Flakon jest wypełniony aż 4 mg czystych feromonów rozpuszczonych w alkoholu etylowym. Mieszanka jest wolna od dodatków zapachowych.

4. Pheromone Essence Men 75 ml

Co powiesz na bezwonne feromony męskie, które zajęły czwarte miejsce w rankingu? Produkt bazuje na najsilniejszej dawce afrodyzjaku i, jak zapewnia producent, został doceniony przez mężczyzn na całym świecie. Z pomocą mieszanki odkryjesz swoją męskość, będziesz jeszcze bardziej atrakcyjny, a nawet zapewnisz sobie respekt innych mężczyzn. To wszystko za sprawą androsteronu, który jest głównym składnikiem polecanych feromonów.

5. Phobium Pheromo for Men 50 ml

Podniecające, pociągające i zmysłowe – tak najkrócej możesz opisać te perfumy z feromonami męskimi. Propozycja z naszego rankingu to wieloskładnikowa kompozycja, którą producent poleca panom chcącym oczarować swoją partnerkę, nawiązywać lepsze znajomości z płcią przeciwną oraz wzbudzić w kobietach namiętność. Dodatkowo perfumy sprawdzą się też w sytuacji, gdy chcesz być postrzegany przez innych mężczyzn jako lider.

6. Lovely Lovers BeMine 100 ml

Ranking feromonów męskich zamyka propozycja Lovely Lovers opracowana we Francji. Polecane perfumy bazują na starannie wyselekcjonowanej kompozycji składników o największej skuteczności, dzięki którym wytworzysz wokół siebie aurę przyciągania, elegancji i atrakcyjności. Kompozycja bazuje na atraktantach w maksymalnej dopuszczalnej dawce oraz nutach lawendowych, mchu dębowego, liścia pomarańczy czy drzewa sandałowego.
Zdjęcie: Envato Elements
Katarzyna Wendzonka
Katarzyna Wendzonka

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka kawy, dobrych seriali, thrillerów i pisania. Największą przyjemność sprawia jej tworzenie tekstów na temat mody, pielęgnacji, jedzenia oraz wszystkiego, co związane z marketingiem internetowym.