Kuchnia męskim okiem: 8 gadżetów i akcesoriów kuchennych

Prawdziwie męska kuchnia to stylowe i praktyczne pomieszczenie. Pomysłowy design i gadżety z charakterem wyróżnią Twoje mieszkanie. Przedstawiamy 8 akcesoriów kuchennych godnych każdego faceta.
męska kuchnia

Syfon SodaStream

Eleganckie i nowoczesne urządzenie pozwoli Ci szybko przygotować idealnie gazowaną wodę. Możesz wybrać ulubiony syrop i stworzyć własny napój lub mixer do drinków. Efektowny wygląd przyciąga wzrok.

Magnetyczny ekspozytor przypraw

Wyborne danie to wyszukana kompozycja smaków. Odpowiednie przechowywanie przypraw pozwoli zachować ich aromat i walory smakowe. Zestaw luksusowych magnetycznych pojemników mocowanych na stalowej szynie pozwoli Ci utrzymać kuchnię w ryzach.

Stalowe noże szefa kuchni

Kucharz z prawdziwego zdarzenie korzysta tylko z bardzo dobrej jakości noży. Profesjonalny zestaw noży szefa kuchni marki Gerlach gwarantuje precyzyjne cięcie. Nie powstydzisz się także gustownego stojaka z najwyższej jakości, lakierowanego bukowego drewna.

Dozownik do oleju i octu w sprayu

Precyzyjne dozowanie oliwy to komfort przyrządzania najlepszych potraw. Wygodny i funkcjonalny dozownik Kinghoff umożliwi Ci równomierne rozprowadzenie odpowiedniej ilości oleju na patelni, mięsie i warzywach. Do drugiej komory możesz przelać ocet lub drugi rodzaj tłuszczu.

Stylowy dozownik do płatków i produktów sypkich

Efektowny, designerski dozownik do produktów sypkich to świetny gadżet do przechowywania makaronów czy płatków. Trzymanie żywności w foliowych workach czy kartonowych pudełkach nie jest zbyt higieniczne i zdrowe. Szczelnie zamknięte komory uniemożliwiają przedostanie się do środka wilgoci i niepożądanych "gości". Żaden okruch nie wysypie się poza miskę.

Zestaw do serów i przekąsek

Praktyczna i bardzo pomysłowy zestaw składa się z bambusowej deski i 4 sztućców do serwowania przekąsek. Magnetyczna listwa stabilnie utrzymuje nożyki, dzięki czemu będziesz miał je zawsze pod ręką. Dzięki nim utrzymasz porządek w trakcie poczęstunku.

Dekoracyjny otwieracz do butelek

Zdjęcie: Envato Elements