Data publikacji:

Pomysł na prezent dla dziewczyny do 100 zł, czyli jaki prezent dla dziewczyny do 100 zł wybrać

Czasem mówi się, że prezent dla dziewczyny jest sprawą prostszą niż podarunek dla chłopaka. Jeżeli jednak nadarzy się już ku temu okazja lub ktoś chce sprawić przyjemność tak po prostu, bez powodu, okazuje się, że kwestia wybrania odpowiedniego prezentu wcale nie jest taka prosta. Z jednej strony każdy chciałby, aby był to podarunek wyjątkowy, z drugiej jednak zazwyczaj najciekawsze prezenty wymagają znacznych nakładów finansowych. Okazuje się, że nie do końca musi to być prawda. Można wpaść na doskonały pomysł na prezent dla dziewczyny do 100 zł, który będzie wyjątkowy i zapamiętany na długo. Na co się zdecydować i co będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę?
pomysł na prezent dla dziewczyny do 100 zł

Czy wyjątkowy i wartościowy prezent musi być drogi?

Zazwyczaj prezent na szczególne okazje lub podarunek, który ma być wyjątkowy, kojarzy się z kwotą, która stanowi niemałą część indywidualnego budżetu. Poniekąd faktycznie tak może być w przypadku wielu podarunków lub usług zamawianych na indywidualne życzenie. Jednak wśród wielu opcji możliwych upominków znaleźć można też prezent dla dziewczyny do 100 zł, który zadowoli, zaskoczy i zostanie zapamiętany na długo.
Czasem szczegóły lub podarunki spersonalizowane, nawet jeżeli kosztują stosunkowo niewiele, mają ogromną wartość sentymentalną, która w całym prezencie znaczy więcej niż sam podarowany przedmiot. Warto więc podczas wyboru właściwego przedmiotu kierować się zainteresowaniami dziewczyny, jej hobby, sposobem spędzania wolnego czasu i tym, co jest dla niej w życiu naprawdę ważne.
Upominkami trafionymi są zawsze rzeczy wykonane na zamówienie, zawierające sentencje, specjalne dedykacje, imiona czy zapisy upamiętniające najważniejsze dla kogoś momenty. Taki pomysł na prezent dla dziewczyny do 100 zł to doskonała okazja na zacieśnienie więzi, sprawienie przyjemności i uczczenie ważnych okazji.
Prezenty personalizowane sprawiają też wiele radości i pozwalają przywołać wspomnienia w przyszłości. Takie upominki zapamiętywane są na długo i często po wielu latach nadal cieszą się aprobatą w przeciwieństwie do innych, często o wiele droższych opcji.

Pomysł na prezent ze zdjęciem dla dziewczyny

Wśród niebanalnych i oryginalnych prezentów znajdują się upominki wykorzystujące zdjęcia. Do tego typu prezentów użyć można fotografii ze wspólnego wyjazdu, spotkania czy wydarzenia lub zdjęcia osoby, która ma być obdarowana. Do wyboru jest wiele różnych możliwości. Może to być np. multirama z miejscem na umieszczenie nie tylko kilku pamiątkowych fotografii, ale też sentencji i drobnych gadżetów. Taka forma sprawdzi się jako dekoracja na komodę i forma do powieszenia na ścianie.
Inną formą wykorzystującą zdjęcie lub wizerunek jest portret wykonywany z fotografii danej osoby na zamówienie. Tego typu małe dzieło sztuki, oprawione dodatkowo w prostą antyramę, z pewnością zadowoli osobę obdarowaną i na stałe zagości w jej domu, zajmując jedno z głównych miejsc.  

Sprawdzony i niezawodny pomysł na prezent dla dziewczyny do 100 zł

Większość dziewczyn ze swej natury ma usposobienie romantyczne oraz drzemie w nich coś z małej dziewczynki. Dlatego zawsze sprawdzonym pomysłem na prezent dla dziewczyny do 100 zł będzie pluszowy miś, który na co dzień służyć będzie jako przytulanka, poduszka czy ozdoba pokoju. Do wyboru jest dziś wiele rodzajów maskotek. Jeżeli dana osoba lubi przykładowo koty lub króliki, pluszowy towarzysz w tej formie będzie doskonałym prezentem niezależnie od wieku.
Najbardziej klasycznym prezentem będzie też bukiet kwiatów. To opcja, która jest doskonałym wyborem na niemal wszystkie okazje oraz stanowi wyraz szacunku dla każdej dziewczyny.

Prezenty praktyczne i użyteczne do 100 zł

Wśród doskonałych propozycji na prezent dla dziewczyny do 100 zł znajdują się również różnego rodzaju poduszki z personalizowanymi poszewkami lub kolorowym nadrukiem z tekstem i osobiście wybraną grafiką. Może to być wspólna fotografia z najlepszych wakacji spędzonych razem lub podobizna osoby obdarowanej. Ciekawym pomysłem będzie też wybranie grafiki z wizerunkiem idola lub ulubionej postaci filmowej. W ramach tego typu nadruku doskonale sprawdzi się również osobista dedykacja lub data podarowania prezentu.
Pomysł na prezent dla dziewczyny do 100 zł stanowić może także drewniana, grawerowana szkatułka na osobiste skarby lub biżuterię. Tego typu podarunek będzie nie tylko praktyczny, pomoże w utrzymaniu porządku, ale będzie też doskonałą ozdobą pokoju lub sypialni.
Równie dobrym pomysłem i na pewno trafionym prezentem będzie także biżuteria. Tu warto postawić na wyroby ze stali chirurgicznej, które nie ciemnieją, nie uczulają i są bardzo dobrej jakości. Łańcuszek lub bransoletka typu celebrytka z delikatnymi ozdobami w postaci serduszka, koniczyny czy popularnego łapacza snów stanowić będą uniwersalny, a zarazem elegancki upominek, który spodoba się niemal każdej dziewczynie!
Zdjęcie: Envato Elements
Patrycja Wojas
Patrycja Wojas

Medycyna, lotnictwo, motoryzacja – to moje największe pasje. W wolnych chwilach maluję obrazy i wypoczywam z najbliższymi osobami w różnych krajach. Kocham podróże!