Zegarek z kauczukowym paskiem: idealny dodatek na wiosnę

Wiosna to dobry moment by wprowadzić do garderoby odrobinę koloru. Na początek może to być wyrazisty zegarek z kolorowym, kauczukowym paskiem, który wprowadzi do stroju luz i energię.
zegarek

Adidas ADH2841

Kauczukowe paski to popularny element wykańczający zegarki marki Adidas. Model ADH2841 wyróżnia oryginalne zestawienie kolorów żółci na pasku i kopercie, czerni na tarczy i fioletowego znaku marki w jej centrum. Mechanizm zegarka jest kwarcowy, a jego wodoszczelność wynosi 5ATM/50m.

Nautica A14624G

Intensywnie niebieski, kauczukowy pasek zegarka marki Nautica natychmiast przykuwa wzrok i świetnie współgra z metalowymi elementami koperty. Tarcza i elementy koperty pomalowano na ten sam kolor. Model Nautica A14624G ma kwarcowy mechanizm, mineralne szkiełko i_ jest wodoszczelny do poziomu 10ATM/100m.
Przeczytaj również: Zalety zegarka minimalistycznego. Dlaczego warto nosić zegarek minimalistyczny?

KOMONO Wizard Kermit Green

Zielony zegarek marki Kimono wziął nazwę od popularnego Muppeta – Kermita. Intensywną barwę ma każdy z jego elementów, za wyjątkiem pokręteł i sprzączki gumowego paska. Zieloną kopertę wykonano ze stali nierdzewnej, mechanizm zegarka jest japoński, a jego wodoodporność wynosi 30m.

Casio G-shock GA-100A-7A 

Marka Casio ma w swojej ofercie mnóstwo kolorowych zegarków o sportowym sznycie. Model GA-100A-7A jest biały z ciemnymi detalami ma kopercie, jego pasek wykonano z żywicznej gumy, a szkiełko jest mineralne. Zegarek jest podświetlany diodami LED, ma antywstrząsowy system G-shock  oraz wodoszczelność na poziomie 200m.

Calypso Sport K5635_5

Prosty design zegarka urozmaica intensywnie czerwony pasek oraz detale na czarnej tarczy utrzymane w tym samym kolorze. Model Sport K5635_5 pracuje na mechanizmie kwarcowym, jego wodoszczelność wynosi 100m, a tarcze oraz pasek wykonano z tworzywa sztucznego.
Zdjęcie: Envato Elements