Data publikacji:

Prezent na Dzień Chłopaka - jaki zrobić sobie prezent na Dzień Chłopaka?

 Kto powiedział, że w Dzień Chłopaka musisz czekać wyłącznie na upominki od innych? A co byś powiedział na to, żebyś samemu sobie sprawił tego dnia prezent? Na Dzień Chłopaka możesz zarezerwować kilka godzin tylko dla siebie i spędzić ten czas aktywnie bądź kupując sobie nowy gadżet. A może jeszcze inaczej? Sprawdź, jakie inspiracje zaproponowaliśmy poniżej!
prezent na dzień chłopaka

Przejazd gokartem po torze

Jazda gokartem to ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, zarówno samemu, jak i w grupie znajomych. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia – wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiednią lokalizację i wybierzesz się na miejsce, a obsługa obiektu przeprowadzi ci krótkie szkolenie, jak jeździć i jak zachować zasady bezpieczeństwa w obiekcie. Kierowcy Formuły Jeden bardzo często zaczynali swoją karierę, jeżdżąc po torze gokartami. Kto wie, może z tobą będzie tak samo? Może odkryjesz w sobie nową pasję?

Skok ze spadochronem

Pozwól sobie na odrobinę adrenaliny i skocz ze spadochronem! To upominek na Dzień Chłopaka, który na długo zapadnie ci w pamięć. Ubierz się w wygodne sportowe ciuchy i dołącz do podniebnego szaleństwa. Nie musisz się niczego obawiać – o twój bezpieczny skok będą dbali doświadczeni instruktorzy.

Kurs degustacji piwa

Jaki możesz zrobić prezent na Dzień Chłopaka dla siebie i kolegów z pracy? Wybierzcie się wspólnie na degustację piwa pod postacią kursu piwowarstwa! Ten kurs nie tylko pozwoli poznać wam różne smaki piw i uwrażliwić na ich smak, ale także będzie cennym źródłem wiedzy teoretycznej o genezie tego trunku i poszczególnych jego rodzajów. Spędźcie razem świetnie czas przy dobrym alkoholu i przy okazji poszerzcie wiedzę na jego temat.

Escape room

Escape room to z kolei całkiem tania opcja, która doskonale nada się jako prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy i z pracy. Wspólne rozwiązywanie zagadek i próba znalezienia wyjścia z pokoju może być doskonałym sposobem na integrację. Nierzadko jest to również dobry sposób na lepsze poznanie się. Do wyboru jest wiele różnych lokalizacji utrzymanych w przeróżnych klimatach. Możecie uczestniczyć w horrorze, scenerii niczym z Sherlocka Holmesa lub z innej powieści. Ustalcie, na co macie największą ochotę i ruszajcie na męskie rozwiązywanie łamigłówek!

Etui na telefon

 Jaki prezent na Dzień Chłopaka sprawdzi się w przypadku, kiedy intensywnie korzystasz z telefonu? Bardzo dobrym prezentem w takiej sytuacji będzie etui na telefon. To akcesorium ma za zadanie przede wszystkim ochronić telefon przed uszkodzeniem mechanicznym w wyniku upadku. Jeśli więc dość często bywasz niezdarą, może nie warto ryzykować i zainwestować kilkanaście bądź kilkadziesiąt złotych w etui? Dobrym wyborem będzie silikonowe, ponieważ nie tylko skutecznie amortyzuje upadek, ale również samo jest odporne na uszkodzenia, a także łatwe do utrzymania w czystości.

Plakat

 Plakat to świetny pomysł na prezent na Dzień Chłopaka. Własnoręczny plakat oprawiony w antyramę będzie bardzo dobrym sposobem na urozmaicenie wnętrza pokoju. Z pewnością łatwiej ci będzie przygotować taki upominek, jeśli masz zdolności plastyczne, jednak nie przejmuj się, jeśli wydaje ci się, że ich nie masz. Wystarczy ci dobry pomysł, a z szablonami na pomoc przyjdzie ci internet.

Koszulka z własnym nadrukiem

 Innym sposobem na prezent na Dzień Chłopaka DIY jest koszulka z własnym nadrukiem. Oczywiście sam nie musisz drukować grafiki bądź napisu – istnieje wiele firm, które zrobią to profesjonalnie i trwale. Możesz wydrukować ulubiony cytat z piosenki lub filmu, bohatera z filmu, a nawet fotografię, która wiele dla ciebie znaczy.

Powerbank

 Jeśli często ci się zdarza sytuacja, w której wskaźnik twojej baterii w telefonie niebezpiecznie świeci na czerwono, najwyższy czas pomyśleć o powerbanku. Ta mała przenośna ładowarka z pewnością wielokrotnie uratuje cię przed czarnym ekranem telefonu, kiedy nie będziesz miał możliwości naładować aparatu w „tradycyjny” sposób. Wybierz taki o pojemności co najmniej 2000 mAh – dla codziennego używania taka pojemność doskonale zda egzamin.

Pasek do spodni

 Pasek do spodni to kolejny przykład bardziej praktycznego prezentu na Dzień Chłopaka. Szczególnie skórzany, dobrej jakości może posłużyć ci kilka lat. Zanim wybierzesz właściwy, zmierz swój obwód w pasie (jeśli nie nosisz go na biodrach, tylko właśnie w pasie). Dodaj do otrzymanej wartości około 13-16 cm – w ten sposób otrzymasz długość całego paska. Na tej podstawie możesz poszukać dla siebie odpowiedniego paska. Najbardziej uniwersalnym kolorem będzie oczywiście czarny, ale możesz również spróbować na co dzień brązowego lub granatowego.

Kapcie

 Kapcie będą dla ciebie idealnym prezentem na Dzień Chłopaka, jeśli większość czasu lubisz spędzać w domu. W obliczu nadchodzącej jesieni taki upominek jest bardzo praktyczny, bowiem zadba o ciepło twoich stóp. Możesz zdecydować się na klasyczne kapcie lub bardziej zwariowane motywy, np. buty w kształcie smoczych łap. Jeśli zaś nie lubisz pluszowych rozwiązań, zawsze możesz zainwestować w nowe zwykłe klapki.

Kurs baristyczny

Lubisz świeżo paloną kawę o poranku? Pijesz kilka filiżanek w ciągu dnia? Czemu więc nie miałbyś wiedzieć o tym napoju więcej? Kurs baristyczny to dobry pomysł na prezent na Dzień Chłopaka nie tylko wtedy, kiedy zawodowo myślisz o zostaniu baristą. Na takim szkoleniu dowiesz się dużo o genezie powstania kawy, procesie jej wytwarzania oraz o tym, jak rozpoznać jej poszczególne gatunki i rodzaje. Nie zabraknie również wiedzy praktycznej na temat tego, jak przygotować doskonałe caffé latte, cappuccino, a także inne mniej lub bardziej znane kawy.
Autorka: Agnieszka Ragus
Autor: Agnieszka Ragus