Data modyfikacji:

Modna broda - 3 najpopularniejsze rodzaje brody

Twoja broda potrzebuje odmiany? A może zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody? Sprawdź najmodniejsze rodzaje zarostu, które noszą modni mężczyźni.
Broda jest powszechnie znana jako jeden z najbardziej znanych symboli męskości i nic nie wskazuje na to, by ten fakt miał ulec zmianie. Nie ma jednak odgórnie narzuconego rodzaju brody, a wręcz przeciwnie, mężczyźni na przestrzeni wieków stworzyli różne wersje, które ciągle są modyfikowane i poprawiane. 

Jaką modną brodę 2018 roku wybrać?

Każdy mężczyzna dobiera brodę między innymi do kształtu swojej twarzy i preferowanego stylu, mimo tego występują 3 powszechnie znane rodzaje brody: 

1. Delikatna broda w stylu londyńskim


Ten rodzaj brody jest najczęściej wybierany wśród mężczyzn o łagodnych rysach twarzy, ceniących sobie elegancję i prostotę. Pasuje ona idealnie zarówno do codziennych stylizacji jak i strojów wizytowych.

2. Broda paryska

Modna broda 2018 roku to także broda paryska, która najczęściej wybierana jest przez mężczyzn lubiących wyróżniać się z tłumu i emanujących oryginalnością. Doskonale pasuje do mężczyzn w każdym wieku.

3. Gęsta broda berlińska

W tym trendzie chodzi  generalnie o kształt i strukturę – prawie każdy mężczyzna będzie wyglądał dobrze w takim rozwiązaniu. Na dodatek to doskonały pierwszy krok w stronę kolejnych eksperymentów z brodą.


Wybrałeś już swój rodzaj brody, ale co dalej?

Warto pamiętać o tym, że o brodę również należy dbać, zadbana i lśniąca broda nie zrobi się sama. Każdy mężczyzna posiadający brodę powinien regularnie ją przycinać, czesać, a także odżywiać. Taka codzienna rutyna jest kluczem do osiągnięcia dobrze prezentującej się brody.

Która modna broda podoba Ci się najbardziej?