Data publikacji:

Jaki naszyjnik dla żony? Najpiękniejsza biżuteria dla ukochanej

Jeszcze sto lat temu uważano, że mężczyzna może wręczyć biżuterię jedynie kobiecie bliskiej sercu. Tak nakazywała etykieta. Biżuteria to prezent symboliczny i wiążący – nic więc dziwnego, że i dzisiaj panowie chętnie wręczają ją damom swoich serc. Jednym z najpopularniejszych prezentów z tej kategorii jest naszyjnik. Jeśli akurat stoisz przed zakupowym dylematem, sprawdź, jaki naszyjnik dla żony wybrać i zaskocz ją!
Jaki naszyjnik dla żony? Najpiękniejsza biżuteria dla ukochanej

Naszyjnik dla żony – prezent, który wyraża wszystko

Kobiety uwielbiają otrzymywać biżuterię, zwłaszcza od swoich ukochanych. Świecidełka to nie tylko stylowe dodatki, które mogą uzupełnić codzienny strój. To również wyraz miłości i zaangażowania. To dlatego trudno wyobrazić sobie zaręczyny bez pięknego pierścionka.
Jeśli poszukujesz trafionego prezentu na urodziny, święta lub rocznicę dla swojej żony, istnieje duże prawdopodobieństwo, że biżuteria szczerze ją ucieszy. Pięknych błyskotek nigdy za wiele! Tym razem pomyśl o pięknym naszyjniku dla żony, który twoja ukochana będzie nosić z radością i dumą.

Jak wybrać najlepszy naszyjnik dla żony?

Naszyjniki, tak jak pozostałe rodzaje biżuterii, podlegają zasadom mody. Podpowiedzi, jaki naszyjnik dla żony wybrać, warto więc poszukiwać w aktualnych trendach. Na tych skupimy się jednak za krótką chwilę. Wybór naszyjnika, bez względu na jego wygląd, rządzi się pewnymi zasadami.
  • Wybierz kruszec
Srebro, złoto, a może mosiądz? Zadecyduj o rodzaju metalu, z jakiego ma być wykonany naszyjnik dla żony. Ważne, by był on wytrzymały, co zapewni naszyjnikowi trwałość na lata. Nie bez powodu ważny jest także kolor, który warto dopasować do preferencji małżonki. Pamiętaj, że złota biżuteria może występować w różnych wariantach kolorystycznych (np. złoto różowe).
  • Sposób zapięcia naszyjnika
Naszyjnik może być zapinany nie tylko na karabińczyk. Istnieją modele, w których zapięcie jest zakręcane na gwint lub zatrzask. Nasza rada: wybierz klasyczne rozwiązanie, pozwalające na proste założenie naszyjnika. Ważne, by twoja małżonka poradziła sobie z nim, nawet gdy nie ma cię w pobliżu.
  • Mniej znaczy więcej
Chcesz podarować żonie naszyjnik z wielkim, drogim kamieniem, który odzwierciedla twoje uczucia? Wstrzymaj się na moment. Stylowa biżuteria nie musi ociekać przepychem! Obecnie w modzie pozostaje minimalistyczna biżuteria, w której kładzie się nacisk na symbolikę. Delikatny naszyjnik dla żony będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem na co dzień.
  • Co ona lubi?
Pora na skupienie się na guście twojej ukochanej. Pod jej nieobecność, przejrzyj jej kuferek z biżuterią. Jakie dodatki w nim przeważają? To pudełeczko da ci odpowiedź na wiele nurtujących pytań, dotyczących między innymi preferowanego koloru i stylu biżuterii czy ulubionych kamieni twojej żony.

Piękny naszyjnik dla żony – nasze propozycje

Minimalistyczny czy może bogato zdobiony? Złoty czy srebrny? Na te pytania musisz odpowiedzieć sobie sam, obserwując biżuterię, jaką nosi twoja małżonka. My podpowiemy ci, jakie modele naszyjników są obecnie najmodniejsze. Istnieje duża szansa, że znajdziesz tu idealny naszyjnik dla swojej żony!

Celebrytka – delikatny naszyjnik dla żony

Celebrytki to naszyjniki o minimalistycznych formach, niosące zazwyczaj pewne przesłanie. Rolę wisiorka pełni tu prosta blaszka w konkretnym kształcie. Taki subtelny naszyjnik twoja żona bez wątpienia chętnie będzie zakładać na co dzień. Możesz zdecydować się na model z modnym i uniwersalnym motywem, np. sercem czy koniczynką, lub pójść nieco dalej i znaleźć wisiorek dla żony, który odzwierciedla jej pasje. W sklepach internetowych znajdziesz celebrytki z motywem psów, gór, ptaków, instrumentów i wiele, wiele więcej.