Data publikacji:

Prezent dla pary do 50 zł – jaki prezent dla pary do 50 zł wybrać?

Rocznica, święta, odwiedziny i wiele innych uroczystości to okazje, by podarować prezent. Nie zawsze jednak można sobie pozwolić na zakup upominku bez zwracania uwagi na cenę, a czasami wypada sprezentować po prostu coś symbolicznego i skromnego. Wówczas wiele osób zastanawia się, jaki prezent dla pary do 50 zł będzie najlepszy. Jest to kwota, w ramach której można obdarować bliskie osoby naprawdę ciekawym i oryginalnym upominkiem, który nie będzie wyglądał ani zbyt ubogo, ani tandetnie. Jaki prezent dla pary wybrać, by był trafiony i wywołał uśmiech? Sprawdź i podaruj przyjaciołom lub rodzinie niedrogi prezent, który zapamiętają na długo!
prezent dla pary do 50 zł

Prezent dla pary – jaką kwotę przeznaczyć?

Budżet, jaki przeznaczony zostanie na zakup prezentu dla pary, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę własne możliwości i zasobność portfela. Po drugie, kluczowa jest również okazja, z której ma zostać ofiarowany upominek. W przypadku kwoty nie zawsze jest tak, że im więcej kosztuje dana rzecz, tym wywoła większą radość lub zadowoli bardziej osoby obdarowane. W tym przypadku liczy się pomysł i wzięcie pod uwagę upodobań, charakteru i zainteresowań odbiorców upominku.
Co do okazji natomiast nieco inaczej wyglądać będzie prezent ślubny od upominku na nowe mieszkanie. Warto w tego typu okazjach wziąć pod uwagę możliwość prezentów spersonalizowanych oraz wyposażonych w gotowe nadruki i sentencje dopasowane do poszczególnych okazji. Bardzo ciekawe propozycje trafionych prezentów dla par znaleźć można już za 50 zł.

Praktycznie i z uśmiechem – oryginalny prezent dla pary do 50 zł

Prezent dla pary do 50 zł to cała gama możliwości z pełnym spersonalizowaniem. Można w tej kwocie ofiarować np. komplet kubków z imionami czy poduszkę z sentencją pasującą do danej pary lub okazji, z jakiej jest prezent. Ponadto z pewnością trafionym i eleganckim prezentem będzie też komplet kieliszków lub szklanek dla dwojga. Tego typu prezenty są praktyczne i przez długie lata budzą pozytywne skojarzenia oraz wspomnienia. Dlatego wykonanie na nich graweru lub indywidualnego wydruku to najczęściej polecana opcja na prezent dla pary.
Ciekawym pomysłem na prezent dla pary, która lubi wyglądem wyrażać swoją osobowość, są skarpetki z nadrukiem lub prezentujące oryginalny wzór. Może to być również tekst humorystyczny lub nawiązujący do partnera lub partnerki. Skarpetki na prezent przeżywają dziś swój prawdziwy renesans i z łatwością można je kupić oryginalnie i elegancko zapakowane. Wśród propozycji znajdują się m.in. skarpetki jubileuszowe, ślubne czy opisujące cechy charakteru.

Przydatne i eleganckie prezenty dla par do 50 zł

Zawsze trafionym i pasującym niemal na wszystkie okazje prezentem dla pary jest komplet świec zapachowych. Wybierać można spośród modeli wykonanych w różnych kształtach lub klasycznych z dodatkiem olejków eterycznych o najróżniejszych aromatach. To również świece w eleganckich wydaniach pasujących kolorystycznie i stylowo do wystroju mieszkania. Zestaw świec uzupełnić można płatkami róż, dzięki którym prezent zapewni parze prawdziwie romantyczną i wieczorową atmosferę.
Alternatywą dla świec zapachowych lub dodatkiem do nich będzie również lampion lub świecznik, który z pewnością stanie się ciekawym elementem dekoracyjnym. Dla miłośników intensywnych zapachów sprawdzi się też komplet kadzidełek z ozdobną podstawką i zapasem o różnych nutach zapachowych.
W przypadku gdy para mieszka razem, jedną z opcji oryginalnego prezentu do 50 zł może być wycieraczka pod drzwi z humorystyczną grafiką lub napisem nawiązującym do gospodarzy. Tego typu prezent z pewnością zaskoczy obdarowane osoby i wywoła uśmiech na ich twarzach. Niepowtarzalnym prezentem będzie też ramka na zdjęcie z fotografią przedstawiającą ważne dla danej pary chwile lub wręcz przeciwnie: pełna humoru, spontaniczna, na której znajdują się zarówno osoby, które dają prezent, jak i obdarowani.
Dobrym prezentem dla pary może być również butelka ulubionego wina podarowana w specjalnej skrzynce, będącej estetycznym opakowaniem z możliwością zastosowania dedykacji lub personalizowanego graweru. Taki upominek jest bardzo elegancki i z pewnością spodoba się osobom obdarowanym. Wino to również prezent bardzo uniwersalny, który zachowany jest w dobrym tonie. Nawet jeżeli nie wiadomo, czy dana para lubi ten trunek, podarowanie tego typu upominku nie będzie stanowiło faux pas.

Kupony i karty podarunkowe – prezent dla pary do 50 zł

Dla fanów gier liczbowych i loterii zawsze dobrym pomysłem będzie ofiarowanie kilku kuponów lub losów ulubionych gier. Taki prezent z pewnością zadowoli obdarowane osoby, dostarczy nieco adrenaliny i da szansę na wygraną. Inną opcją jest karta podarunkowa do jednego ze sklepów z gadżetami lub innym asortymentem lubianym przez parę. Modnym pomysłem na prezent dla pary do 50 zł są również gry planszowe, które stają się na nowo coraz bardziej popularne. Taka opcja z pewnością spotka się z pozytywnym zaskoczeniem i zadowoleniem ze strony obdarowanej pary.
Zdjęcie: Envato Elements
Patrycja Wojas
Patrycja Wojas

Medycyna, lotnictwo, motoryzacja – to moje największe pasje. W wolnych chwilach maluję obrazy i wypoczywam z najbliższymi osobami w różnych krajach. Kocham podróże!