Data publikacji:

Black Friday 2018. Szukamy promocji na sprzęt i akcesoria dla mężczyzn

Czarny Piątek to dzień, na który rokrocznie wyczekują wszyscy łowcy atrakcyjnych promocji. To czas, w którym upatrzone od dawna rzeczy możesz kupić w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach. Nie musisz jednak skazywać się na dzikie tłumy w centrum handlowym – Black Friday 2018 można „świętować” również w sieci. Co warto kupić i gdzie szukać najlepszych promocji?

Skąd się wziął Black Friday?

Ogromne wyprzedaże poprzedzające okres świąteczny przybyły do Europy ze Stanów Zjednoczonych – Amerykanie od lat korzystają z dobrodziejstw, które niesie ze sobą Czarny Piątek – pierwszy piątek przypadający po Święcie Dziękczynienia. Poza kolosalnymi obniżkami cen, wiele sklepów jest czynnych w dodatkowych godzinach, a nawet umożliwia klientom nocne zakupy. Szacuje się, że w ciągu tego jednego dnia, na zakupy wybiera się około 100 milionów Amerykanów!

Black Friday w Polsce „obchodzony” jest od stosunkowo niedawna: dopiero kilka lat temu ów zwyczaj pojawił się w polskich sklepach i jak nietrudno się domyślić – szybko zyskał ogromną popularność. To doskonała okazja na to, by kupić coś, o czym marzyłeś od dawna, ale i na to, by w okazyjnej cenie skompletować bożonarodzeniowe prezenty.

Black Friday 2018: promocje w internecie

Każdy, kto choć raz wybrał się do centrum handlowego w okresie wyprzedaży wie, że zakupy w tłumie ludzi nie należą do najprzyjemniejszych. Na szczęście, doskonałe okazje czekają na ciebie również w Internecie. Wraz z Ceneo.pl możesz odliczać czas do święta wszystkich łowców okazji, a następnie, kupić ulubione produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czemu warto zrobić zakupy w Black Friday 2018 przez internet? Po pierwsze: nie stoisz w kolejkach i nie musisz walczyć o ostatnią sztukę produktu, który cię interesuje. Po drugie: ceny w internecie niemal zawsze okazują się bardziej korzystne, niż w sklepach stacjonarnych, które w cenie produktu zawierają wiele ukrytych kosztów. Zamiast decydować się na wielogodzinne zakupy, w wyczekiwany Czarny Piątek usiądź wygodnie przed komputerem i w kilka chwil kup to, co chodziło ci po głowie od dawna.

Black Friday 2018: zakupy przed randką idealną

Zastanawiasz się, jak zorganizować randkę, która pozwoli ci zdobyć swoją wybrankę? Nie ma co kryć – poza twoim urokiem osobistym, znaczenie mają również detale. Na szczęście, już na horyzoncie czeka Black Friday – w tym dniu kupisz wszystko, czego trzeba ci do idealnego, romantycznego wieczoru. Na dodatek: o wiele taniej.

Zadbaj o zapach

Oczywiście – swój własny. Zapewne wiesz, że kobiety zwracają szczególną uwagę na to, jakich perfum używają mężczyźni. Już dziś zaplanuj, jakie perfumy będą towarzyszyły ci tego wyjątkowego wieczora. W Czarny Piątek, nawet najbardziej luksusowe marki perfum zaskoczą cię niższymi cenami.

Idealnie gładka skóra

Nie możesz zapomnieć o swojej twarzy. Przyda ci się w tym nowoczesna golarka elektryczna. Najnowsze modele są dużo sprawniejsze od swoich leciwych poprzedniczech. Dzięki wodoszczelnej konstrukcji umożliwiają golenie "na mokro". Technologia MicroComb pozwala natomiast na golenie nawet 3-dniowego zarostu.

Z Black Friday zaplanuj doskonały wieczór filmowy

Planujecie wspólne oglądanie filmu? Zaskoczysz ją, gdy wyświetlisz go w niebanalny sposób – na przykład z użyciem projektora Epson. W Czarny Piątek kupisz go znacznie taniej. Przyda ci się również ekran, lub po prostu większy kawałek ściany. Uznanie w oczach wybranki – gwarantowane!

Prosty, romantyczny upominek

Jeśli coś już między wam zaiskrzyło, na pewno macie wiele wspólnych zdjęć. Zaskakującym prezentem dla kobiety okaże się własnoręcznie stworzony album, lub po prostu ładna ramka z tą najładniejszą fotografią. Nie musisz wywoływać jej u fotografa: Black Friday to dobry pretekst do zakupu nowej drukarki marki Epson, z funkcją perfekcyjnego drukowania zdjęć wysokiej jakości.
Już dziś zacznij planować zakupy na Black Friday i kup wszystko, czego trzeba ci do organizacji wymarzonej randki.

Autorka: Joanna Stanuch