Data publikacji:

Najlepszy spalacz tłuszczu – wybieramy najlepszy spalacz tłuszczu

Różnorodność suplementów dla aktywnych fizycznie mężczyzn robi wrażenie. Branża fitness oferuje mniej lub bardziej zaawansowanym sportowcom rozmaite preparaty, które pomagają i przyspieszają osiągnięcie wyznaczonego celu sylwetkowego. Jeśli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej, to najlepszym wyborem będzie spalacz tłuszczu. Jaki jest najlepszy spalacz tłusczu? Zobacz, jak działa i który z proponowanych preparatów warto kupić.
mężczyzna

Dobry spalacz tłuszczu – czym jest i jak działa?


Na początek mamy dla ciebie trochę teorii. Czym jest dobry spalacz tłuszczu? To preparat przeznaczony do przyspieszenia utraty tkani tłuszczowej. Jak sama nazwa wskazuje, pomaga ją efektywniej spalać. Za skuteczne działanie tego typu suplementów odpowiadają odpowiednio dobrane i połączone we właściwych proporcjach składniki, takie jak guarana, kofeina czy ekstrakt z zielonej herbaty.

Przyjmowanie spalacza tłuszczu prowadzi do powstania zjawiska termogenezy. To właśnie ona sprawia, że organizm spala jeszcze więcej kalorii, jednocześnie umożliwiając wykonanie intensywniejszego treningu. Efekt? Szybki proces utraty tkanki tłuszczowej.

Decydując się na stosowanie jednego z najlepszych spalaczy tłuszczu, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach.

1. Maksymalny czas przyjmowania tego typu suplementów wynosi 8 tygodni.
2. Najlepszym momentem na rozpoczęcie suplementacji jest zatrzymanie redukcji i problemy z dalszą utratą tkanki tłuszczowej.
3. Zawsze stosuj spalacz tłuszczu zgodnie z zaleceniami producenta, które znajdziesz na opakowaniu lub na ulotce.

Jaki będzie najlepszy spalacz tłuszczu?


Wybierając najlepszy spalacz tłuszczu, możesz zdecydować się na termogenit lub suplement lipotropowy. Czym się od siebie różnią?

Termogeniki to jedne z najpopularniejszych spalaczy tłuszczu. Tego typu preparaty zawierają głównie kofeinę, która nie tylko podkręca metabolizm, ale także pobudza ciało i wpływa pozytywnie na koncentrację. Termogeniki są również pomocne w trakcie intensywnego treningu.
Spalacze lipotropowe są wolne od stymulantów, dzięki czemu sprawdzą się doskonale u mężczyzn z nadciśnieniem. Równie świetnie poradzą sobie w przypadku facetów, którzy po prostu chcą uniknąć przyjmowania substancji o działaniu pobudzającym. Tego typu spalacze pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej bez podnoszenia temperatury ciała.

Na co jeszcze zwrócić uwagę w trakcie zakupu dobrego spalacza tłuszczu?


Rodzaj dobrego spalacza tłuszczu to dopiero początek. W trakcie zakupu sprawdź również formę suplementu. Jej wybór jest uzależniony wyłącznie od twoich indywidualnych preferencji. Producenci oferują spalacze w ampułkach, kapsułkach, płynie, proszku, saszetkach i tabletkach.

Zwróć też uwagę na dodatek innych substancji. Obecnie znajdziesz spalacze tłuszczu bez cukru, glutenu, laktozy czy aspartamu. Nie brakuje również preparatów wegańskich. 

Najlepszy spalacz tłuszczu – ranking


Jaki będzie najlepszy spalacz tłuszczu? Poniższy ranking rozwiewa wszelkie wątpliwości! Zobacz, które suplementy dla aktywnych fizycznie mężczyzn są trafionym wyborem.

1. Olimp L-Carnitine 1500 Extreme to numer jeden wśród najlepszych spalaczy tłuszczu na rynku. Preparat lipotropowy w formie kapsułek jest wolny od aspartamu, cukru, glutenu i laktozy. Możesz zafundować go sobie w opakowaniu zawierającym 30, 60, 90 lub 120 sztuk.

Spalacz tłuszczu Olimp zawiera w każdej kapsułce 1500 mg winianu L-karnityny, która jest łatwo przyswajalna i jednocześnie bardzo skuteczna w procesie spalania tłuszczu. Co ciekawe, substancja aktywna ma także pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy.
2. Olimp Therm Line Man to kolejna propozycja od znanego i cenionego w branży sportowej producenta. Termogenik w formie tabletek został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach mężczyzn oraz jest wolny od cukru i aspartamu.

Termogenik Olimp Therm Line Man zawiera 60 tabletek powlekanych zawierających Low-GLC™ i Slow-Mo-Pro™, czyli składniki aktywne o działaniu energetycznym i budulcowym. W składzie znajdziesz też olej MCT, L-glutaminę i monohydrat kreatyny Kre-Alkalyn®.
3. Olimp Thermo Speed Extreme – dobry termogeniczny spalacz tłuszczu w formie kapsułek, wolny od aspartamu, laktozy i glutenu. Naturalny i bezpieczny preparat jest dostępny w opakowaniu zawierającym 120 sztuk.

Spalacz tłuszczu Olimp Thermo Speed Extreme powstał przy użyciu innowacyjnych technologii. W składzie znajdziesz naturalne ekstrakty roślinne: z gorzkiej pomarańczy, zielonej herbaty i pieprzu czarnego. Nie brakuje także bezwodnej kofeiny, L-tyrozyny i ekstraktu z guarany. Spalacz przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejsza apetyt, poprawia koncentrację i ogranicza zmęczenie.
4. Olimp Thermo Speed Hardcore – kolejny dobry spalacz tłuszczu, tym razem w wersji wielozadaniowej. Możesz kupić go w opakowaniu zawierającym 30 lub 120 kapsułek, które nie zawierają glutenu, laktozy i aspartamu.

Spalacz tłuszczu Olimp Thermo Speed Hardcore bazuje na skutecznych substancjach aktywnych, które pomagają ograniczyć apetyt, sprzyjają wzrostowi termogenezy i zwiększają pobór energii w trakcie spalania tłuszczu. W składzie znajdziesz ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, pokrzywy indyjskiej, pieprzu czarnego i kajeńskiego czy Garcinia cambogia.
5. Trec Clenburexin – ostatnia propozycja w naszym zestawieniu najlepszych spalaczy tłuszczu na rynku. Produkt z grupy termogeników ma formę kapsułek i nie zawiera glutenu. Zamiast tego zawiera kofeinę, L-tyrozynę, ekstrakt z zielonej herbaty i kawy oraz pieprz czarny i kajeński.

Spalacz tłuszczu Trec ogranicza uczucie zmęczenia, podkręca metabolizm energetyczny, pobudza do działania oraz redukuje apetyt. Dodatkowo ogranicza wchłanianie cukrów i tłuszczów.
Autorka: Katarzyna Wendzonka