Data publikacji:

Jaki prezent dla fana BMW wybrać?

Na portalach aukcyjnych znaleźć można wiele akcesoriów marki BMW, które niejednemu pasjonacie wpadłyby w oko. Upominki i gadżety tej marki są doskonałym prezentem. Zbliżające się święta, to jak co roku czas obdarowywania się przeróżnymi upominkami. Dla fana bmw prezent związany z jego pasją może okazać się strzałem w dziesiątkę! Jaki zatem prezent dla fana bmw wybrać?
prezent dla fana bmw

Prezenty dla fana bmw

Prezentów i gadżetów dla entuzjastów marki BMW jest wiele. Luksusowa marka samochodowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też wielu producentów tworzy akcesoria, które trafiają w gust fanów. Przed wyborem prezentu dla fana bmw warto zastanowić się nad jego potrzebami. Czy jest on zbieraczem gadżetów związanych z marką BMW, czy jest zapalonym kierowcą, który swoje wymarzone bmw traktuje jak oczko w głowie, czy może pasjonuje się bawarską marką i przygotowuje do pierwszego zakupu tego samochodu. Pomysłów jest wiele, wszystko zależy od preferencji hobbysty i jego potrzeb.

Kosmetyki samochodowe dobrej jakości

Na początek przedstawimy prezenty dla fana BMW, które mogą ułatwić lub uatrakcyjnić użytkowanie ich wymarzonego samochodu. Nie wszystkie prezentu muszą nosić emblemat popularnej marki. Jako upominek można kupić liczne akcesoria lub kosmetyki samochodowe, które pomogą utrzymać wymarzone auto w jak najlepszej kondycji.
Z chemii samochodowej, którą warto polecić lub sprezentować fanom BMW, mogą być typowe kosmetyki samochodowe, które przydadzą się tak samo pasjonatom innych marek. Z polecanych i najczęściej używanych środków są wszelkiego rodzaju preparaty, które pomagają dbać o wnętrze naszego pojazdu. Spraye do czyszczenia i ochrony tapicerki, skóry czy kokpitu zawsze świetnie sprawdzą się w samochodzie.
Do tego można zaproponować wszelkiego rodzaju środki, które ułatwiają utrzymanie w czystości szyb. Dobrej jakości preparaty posiadają dodatkowo funkcję antypary, co znacznie ułatwia użytkowanie pojazdu, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych.
Przydatnym i trafionym prezentem może się okazać również środek do konserwacji, ochrony i czyszczenia lakieru. Nie są to najtańsze preparaty, dlatego rzadko kierowca sam decyduje się na taki zakup. Taka forma prezentu może jak najbardziej przypaść do gustu fanom marki BMW, który sprawi, że ich bawarskie samochody będą prezentować się jeszcze lepiej niż dotychczas!

Alkomaty

Będąc w tematyce wyposażenia samochodu, dla fanów BMW i motoryzacji doskonałym prezentem może okazać się kamera samochodowa, nawigacja, transmiter FM czy alkomat. Są to akcesoria, które niezwykle przydają się na co dzień, ułatwiając lub umożliwiając jazdę samochodem.
Alkomat również jest doskonałym prezentem, który da kierowcy pewność, że w wyjątkowych sytuacjach jest w stanie prowadzić bezpiecznie swoim ukochanym BMW.

Kamery samochodowe

Wszelkiego rodzaju kamery samochodowe to dobre źródło bezpieczeństwa w przypadku niespodziewanych zdarzeń, a dodatkowo świetna forma upamiętniania pokonywanych tras. Nawigacje to spore ułatwienia przy podróżowaniu, a transmiter FM pozwala połączyć telefon z samochodem, umożliwiając transmisję ulubionej muzyki podczas podróży czy zastępując zestaw głośnomówiący.

Obszycia do wnętrza samochodu

Poza elektronicznymi gadżetami doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju akcesoria wyposażenia wnętrz, które nadadzą jeszcze większego zamiłowania do marki BMW. Mowa tu o gadżetach dla prawdziwych, wiernych pasjonatów bawarskiej marki.
Jako prezent można podarować wszelkiego rodzaju obszycia na pasy bezpieczeństwa czy kierownicę, gałkę drążka zmiany biegów, oświetlenie LED z logo BMW, które można zamontować na drzwi, gumowe wycieraczki samochodowe czy nawet obszycia foteli. Prawda jest taka, że każdy element, który możemy wymienić wewnątrz naszego samochodu, można sprezentować w dedykowanej linii z emblematem marki BMW. Może to być idealny prezent dla osoby, która uważa się za największego fana danej marki.

Ubrania z logo BMW

Poza wyposażeniem samochodu, w akcesoria z emblematem marki BMW wyposażyć można samego pasjonata. Dostępne są wszelkiego rodzaju bluzy, czapki i inne elementy odzieży, na których widnieje logo BMW. Co więcej, nie są to podrabiane ubrania, tylko często linie wypuszczane przy współpracy z marką BMW, co nadaje im jeszcze większy prestiż. Podobnie postąpiła marka obuwia PUMA, która wypuściła limitowane, dedykowane buty z logo BMW, w kolorystyce typowej dla tych pojazdów. Doskonałym pomysłem prezentowym może się okazać pasek, portfel lub brelok do kluczy z logo BMW.

Akcesoria do domu

Przechodząc dalej z pomysłami na prezent, prawdziwy fan BMW gustować może we wszelkiego rodzaju wyposażeniu gospodarstwa domowego znakowanego jego ulubioną marką. W takiej sytuacji trafionym prezentem może okazać się wycieraczka do drzwi, pościel z logo BMW, kubek czy termos. Dodatkowo, na dalekie podróże można zaproponować plecak czy torbę z emblematem ulubionej marki. Wszystkie te prezenty, w zależności od potrzeb pasjonata, powinny sprawić mu niezmiernie dużo radości i pokazać, że jest prawdziwym fanem bawarskiej marki samochodowej.
Zdjęcie: Envato Elements