Data publikacji:

Modny zegarek męski - jaki model wybrać?

Zegarek to stylowy dodatek każdego mężczyzny. Niektórzy uważają, że to jedyna forma biżuterii, która jest akceptowalna u faceta. Jednak jaki model wybrać by był modnym zegarkiem męskim? Poniżej przedstawimy kilkadziesiąt propozycji i kilka marek, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakiej firmy zegarek męski kupić?

1. Casio
2. Timex
3. Calvin Klein
4. Lorus
5. Gino Rossi
6. Festina
7. Adriatica
8. Seiko
9. Emporio Armani
10. Skagen

1. Zegarki Casio

Z męskich modeli najbardziej znane są modele G-shock. Firma Casio jako jedna z pierwszych zaczęła stosować mechanizm kwarcowy. Niewątpliwie w ofercie tej firmy każdy znajdzie coś dla siebie, od sportowych modeli po klasyczne dla mężczyzn lubiących elegancję. 

2. Zegarki Timex

Modele tego producenta to kolejne propozycje modnych zegarków męskich. Podobnie jak w przypadku marki Casio, Timex oferuje modele w różnych odsłonach. zegarki tej firmy słyną z niebywałej wytrzymałości dlatego są też tak chętnie kupowane przez mężczyzn.

3. Zegarki Calvin Klein 

Do tej pory ta marka kojarzyła się z ubraniami i bielizną. Coraz częściej jednak sięga się także po dodatki wśród nich właśnie po zegarki. Charakteryzują się one nieziemskim wyglądem, precyzją wykonania i dbałością o każdy detal. Przede wszystkim eleganckie modele są wybierane przez mężczyzn i to one znalazły się wśród modnych zegarków męskich.

4. Zegarki Lorus

Nowoczesne, miejskie modele przyciągnęły do siebie rzesze mężczyzn. Lorus to japońska marka, która oferuje zegarki w bardzo przystępnych cenach na skórzanych paskach bądź ze stali szlachetnej. 
Rynek oferuje różne modele zegarków, wśród których każdy wybierze ten jeden dla siebie. Modny zegarek męski to tak naprawdę każdy zegarek w którym mężczyzna czuje się pewnie i męsko. Nieważne czy to na bransolecie czy skórzanym pasku, czarny, złoty czy srebrny. Każdy zegarek odpowiednio dobrany do stylizacji dopełni ją i będzie stanowić modny element codziennych stylizacji. 

Tekst: Redakcja Jego-Styl.pl