Data modyfikacji:

Wirtualny prezent online dla dziewczyny

Obawiasz się, że nie spędzisz w tym roku Świąt, urodzin czy Walentynek z partnerką? Spokojna głowa!  Podaruj jej wirtualny prezent, który można wręczyć bez fizycznego spotkania. E-booki, karty podarunkowe – pomysłów jest wiele. Jaki prezent online dla dziewczyny wybrać? Sprawdź!

Wirtualny prezent online dla dziewczyny – jaki wybrać?

Pandemia COVID-19 zmusiła wielu z nas do zmiany tegorocznych planów na Święta. Czasem zdarzają się jednak w życiu inne okoliczności, z powodu których spotkanie z bliską osobą w Boże Narodzenie, urodziny czy Walentynki staje się niemożliwe. Brak urlopu, dyżur w pracy czy mieszkanie w innych miastach lub państwach to tylko kilka przykładów. Jeśli nie uda ci się spotkać z dziewczyną w Święta, urodziny czy inny ważny dzień, koniecznie podaruj jej wirtualny prezent online, który możesz wręczyć bez konieczności spotykania się w realu. Jaki wybrać? Sprawdź nasze propozycje!

Ciekawy e-book – prezent online dla dziewczyny

Uniwersalnym pomysłem na wirtualny prezent dla dziewczyny jest ciekawy e-book, jeśli korzysta ona z czytnika. Możesz kupić partnerce wciągającą powieść, przydatny poradnik lub nową pozycję ulubionego autora. Na pewno coś wybierzesz!

Bony lub kupony rabatowe – jaki prezent dla dziewczyny?

Nie wiesz, jaki prezent dla dziewczyny na Święta czy urodziny wybrać? Podaruj jej bon lub kupon rabatowy do ulubionego sklepu. Sama będzie mogła wybrać sobie to, o czym marzy. Może to być np. sklep z ubraniami, drogeria czy też księgarnia internetowa.

Subskrypcja Netflixa, HBO, Amazon Prime – wirtualny prezent dla dziewczyny

Jeśli twoja dziewczyna kocha oglądać filmy i seriale, możesz podarować jej na Święta czy urodziny półroczną lub roczną subskrypcję popularnego serwisu streamingowego. Może to być np. Netflix, HBO Go czy też Amazon Prime.

Subskrypcja serwisu do streamowania muzyki – prezent online dla dziewczyny

Jaki prezent na urodziny czy Święta wybrać dla dziewczyny, która przepada za słuchaniem muzyki? Podaruj jej kartę pre-paid, dzięki której będzie mogła opłacić subskrypcję serwisu streamingowego. Do najpopularniejszych należą Spotify, Apple Music czy też Tidal.

Poczta kwiatowa – jaki prezent dla dziewczyny na urodziny?

Zastanawiasz się, jaki prezent na Walentynki dla dziewczyny wybrać, jeśli mieszka ona daleko? Skorzystaj z poczty kwiatowej. Wystarczy, że wybierzesz online odpowiedni bukiet, a kurier dostarczy go pod drzwi ukochanej!

Wspólny wyjazd – co na prezent dla dziewczyny?

Wspaniałym wirtualnym prezentem online będzie voucher na wspólny wyjazd lub wakacje, na które pojedziecie wspólnie, gdy już będziecie mogli się spotkać. Doskonale sprawdzi się np. weekend w spa czy też wyjazd do znanego parku rozrywki.

Wirtualny album ze zdjęciami – jaki prezent dla dziewczyny?

Jeśli twoja dziewczyna ma sentymentalną duszę, sprezentuj jej na urodziny, Walentynki lub rocznicę wirtualny album z waszymi wspólnymi zdjęciami. Będzie wspaniałą pamiątką i na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy.

Kurs lub szkolenie – co na prezent dla dziewczyny?

Kurs lub szkolenie związane z hobby obdarowywanej osoby to wspaniały pomysł na wirtualny prezent dla dziewczyny. Możesz podarować jej szkolenie online lub voucher na kurs odbywający się np. w miejscu jej zamieszkania.

Subskrypcja Storytel

Twoja dziewczyna uwielbia czytać i robi to w każdej wolnej chwili? Jeśli ma czytnik, zamiast pojedynczego e-booka, możesz sprezentować jej subskrypcję do serwisu Storytel czy też kartę podarunkową do Amazona.

Subskrypcja Steam

Ostatnim naszym pomysłem na wirtualny prezent online dla dziewczyny jest subskrypcja lub karta podarunkowa do Steama. Jeśli twoja luba przepada za grami komputerowymi, będzie to strzał w dziesiątkę!

Autorka: Olga Wacholc