Data modyfikacji:

Modny zarost na twarzy - 5 najmodniejszych stylizacji

Modni mężczyźni rzadko golą się na gładko. Od kilku lat popularność zdobywają wszelkiego rodzaju zarosty. Sprawdźcie nasze 5 propozycji stylizacji zarostów modnego faceta.
Modny zarost to przede wszystkim taki w którym każdy facet będzie czuć się męsko i atrakcyjnie. Są różne możliwości stylizacji zarostu, które z pewnośćią podniosą pewność siebie każdego faceta. Bowiem nie od dzisiaj wiadomo, że piękny, męski zarost wpływa pozytywnie na płeć przeciwną. Przedstawiamy 5 najmodniejszych stylizacji zarostu.

1. Zimowa broda

Modny zarost na twarzy to na pewno zimowa broda, która także należy do rodzaju tych hipsterskich. Odpowiednia dla wszystkich lubiących odwiedziny w barbershopach. 

2. Trzydniowy zarost

Taki zarost doskonale podkreśla owal twarzy i dodaje męskości. To jeden z modnych zarostów. Taka forma nigdy nie wyjdzie z mody i jest idealna dla leniuchów. 

3. Zarost al'a biznesman 

Średnia długość, lekko wystylizowana broda to znak rozpoznawczy takiego modnego zarostu na twarzy. Jak sama nazwa wskazuje najlepiej będzie wyglądać u mężczyzny sukcesu, który długie godziny spędza w biurze. 4. Broda w kolorze 

Mężczyźni o charakterystycznym kolorze włosów często też posiadają brodę tego samego koloru. Inni często też eksperymentują z farbami koloryzującymi. Jednak jest to zabieg nie dla każdego, a na pewno przeznaczony dla tych odważniejszych. 

5. Broda dla mężczyzn z kokiem

Coraz częściej można spotkać mężczyzn, którzy czeszą sobie koki. Z takim uczesaniem najlepiej współgra zapuszczona lekko broda. To niewątpliwie jeden z modnych zarostów. Zarost uzupełni tutaj charakterystyczną fryzurę. 

A wy jakie macie pomysły na modny zarost na twarzy?