Data publikacji:

Modny garnitur męski 2019 - jaki wybrać?

Podpowiadamy, jakie garnitury męskie są modne w 2019 roku. Sprawdź, jaki garnitur kupić idąc na wesele, studniówkę, egzamin albo do pracy.
Garnitur to taki element stylizacji, który powinien znaleźc się w szafie każdego mężczyzny. Modne garnitury dla mężczyzn to tak naprawdę, niezaleznie od sezonu, garnitury, w których mężczyzna czuje się klasycznie i męsko. Przedstawiamy 3 trendy modnego garnituru męskiego 2019. 

1. Klasyczny garnitur zawsze w cenie

Warto wybierać klasyczne rozwiązania. Niezależnie od okazji sprawdzą się one w każdej sytuacji. Jednak w tym sezonie można odejśc nieco od klasycznych kolorów na rzecz bardziej ekstrawaganckich. Nikogo nie powinien zdziwić mężczyzna w różowym, niebieskim czy czerwonym garniturze. Modne garnitury dla mężczyzn tego roku mogą się wyróżniać i nikogo nie powinno to dziwić. Przy takich kolorach nie warto juz kombinować z fakturą czy wzorem. Lepiej postawić na gładki egzemplarz. 

2. Motywy i wzory na garniturach

Modny garnitur męski 2019 może być zwariowany. Paski, pantera czy kwiatki? Bardzo proszę! W trendzie są garnitury, które nie są dla każdego, ale odważniejsi mężczyźni mogą w tej kwestii poszaleć!

3. Garnitury w stylu militarnym

Modne garnitury dla mężczyzn w tym sezonie reprezentowane są także przez modele w stylu militarnym. Cały garnitur we wzór bądź taki w kolorze zgniłej zieleni. Jak widać modny garnitur męski 2019 to totalna ekstrawagancja i zawrót głowy!

Jak widać modne garnitury dla mężczyzn w tym sezonie mogą nie przypaść do gustu każdemu. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Przeczytaj również