Data modyfikacji:
jak się ubrać do klubu

Jak ubrać się do klubu i wyglądać dobrze?

Planując wyjście do klubu, powinno zadbać się o odpowiedni strój. Bardzo często na bramkach stoją selekcjonerzy, którzy przyglądają się ubraniom gości i oceniają czy ich strój na imprezę spełnia zasady przyjętego przez klub dress codu. Jeśli nawet omijacie szerokim łukiem kluby z selekcją, to każdy mężczyzna będzie się czuł po prostu lepiej na imprezie jeśli będzie dobrze ubrany.

Jak się ubrać do klubu?

Dobry strój do klubu

Współczesne kluby coraz częściej przypominają wybiegi mody. Każdy chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Z tej przyczyny kobiety potrafią spędzić nawet kilka godzin na przygotowaniach. Choć mężczyźni rzadko potrzebują aż tyle czasu, to warto dobrać odpowiedni strój na imprezę. Mała modowa wpadka pewnie nie będzie zauważona. Warto jednak być dobrze ubranym na imprezie w klubie.

Jak się ubrać na imprezę do klubu, żeby trafić w dress code?

Najbardziej uniwersalną stylizacją na tę okazję będzie biała koszula i ciemna marynarka. Prostota tego zestawu stwarza Tobie szerokie pole do popisu – jak ubrać się na imprezę. Możesz wybrać koszulę ze stójką albo kołnierzykiem w typie botton down. Do takiego stroju na imprezę będą pasować chinosy oraz eleganckie półbuty. Za każdym razem warto zadbać również o  odpowiednie dodatki, jak np. stylowy zegarek męski lub pasek do spodni.

Modny strój dla faceta na wyjście do klubu

Strój na imprezę niekoniecznie musi składać się z koszuli. Czasem wystarczy połączyć zwykły T-shirt z oryginalną marynarką. Pamiętaj, aby była ona zawsze dopasowane do Twojej figury.  Jeżeli jak w temacie – jak ubrać się do klubu, zastanawiasz się nad wyborem butów, to na tę okazję zrezygnuj raczej z trampek. W niektórych stylizacjach alternatywą mogą okazać się sneakresy.  O wiele lepiej sprawdzą się różnego rodzaju półbuty.

Jaką koszulę założyć do klubu?

Impreza w klubie, to doskonała okazja do poeksperymentowania z aktualnie modnymi kolorami. Dzięki ciekawym barwom będziesz wyróżniać się z tłumu i zwrócisz swoim wyglądem uwagę kobiet. Ponadto pokażesz wszystkim, że moda nie jest Ci obca! Bez obaw możesz włożyć na siebie czerwoną lub różową koszulę. Te kolory będą dobrze komponować się z granatową marynarką.

Możesz również pozwolić sobie na ekstrawagancką marynarkę – z ozdobnymi guzikami lub... nieco błyszczącą. Pamiętaj, że przy zastanawianiu się – jak ubrać się na imprezę, dużą rolę odgrywa Twoja otwartość na zabawę modą.

Klub jest miejscem, do którego możesz ubrać się w taki sposób, który niekoniecznie pasowałby do większości sytuacji codziennych.

Bartłomiej Kalinowski