Data modyfikacji:

Lego na święta, czyli Kevin sam w domu

Dnia 1 listopada 2021 do sprzedaży trafi nowy zestaw od Grupy Lego.

LEGO® Ideas Kevin sam w domu został odtworzony z wielką dbałością o szczegóły. Jest pełen detali opowiadających o przygodach Kevina. Odwzorowane są wszelkie akceny związane z filmem. Znajdziemy tam puszki po farbie, choinkę jak i żel do golenia.

Zestaw klocków Lego Kevin sam w domu trafi do sprzedaży w polskich sklepach 1 listopada 2021 roku. Jest to największy zestaw na bazie pomysłu LEGO Ideas - składa się aż z 3957 części.

Zestaw klocków LEGO Ideas Kevin sam w domu jest wykonany z niezwykłą starannością o szczegóły. W zestawie znajdziemy odwzorowany dom McCallisterów jak i Kevina, rabusiów Harry’ego i Marva, staruszka Marley’a oraz mamę Kevina oraz Kate.

Z czego składa się zestaw?

Zestaw klocków LEGO Kevin sam w domu składa się z 25 worków z klockami, co ma przypominać kalendarz adwentowy. Dzięki podzielonym klockom możemy zbudować kultowy dom zgodnie z kolejnością historii, które wydarzyły się w filmie. W komplecie znajdziemy 5 kluczowych minifigurek z filmu - Kevin, Harry, Marv, Kate i Marleya.

Dach domku jest otwieramy od góry, a ściany dzielą się pośrodku i otwierają na bok odsłaniając wnętrze. Jednocześnie każde piętro jest modułowe co ułatwia na dostęp do wnętrza modelu.

Cena zestawu Lego Kevin sam w domu

Zestaw LEGO Ideas Home Alone będzie dostępny od 1 listopada 2021 r. w cenie 1099,99 zł.

Fotografie: materiały Lego

Autor: Klaudia Skoczek