Data modyfikacji:

Modne zegarki damskie. Pomysł na prezent walentynkowy dla dziewczyny

Masz już plan na Walentynki? Chcesz zaskoczyć swoją partnerkę niepowtarzalnym i praktycznym prezentem? Nie, nie musisz jeszcze się oświadczać. Co podarować wybrance serca? Przyjrzyj się modnym zegarkom damskim i sprawdź, jak wybrać najlepszy na prezent dla dziewczyny.

Lista prezentów i atrakcji walentynkowych jest naprawdę długa i w dużej mierze "oklepana". Serce ukochanej wybaczy wiele, ale po co narażać się na większe i mniejsze "foszki"? W dzień zakochanych lepiej podziwiać nadobną niewiastę w pełnej krasie, umajoną uśmiechem, nie skwaszonym grymasem. Przygotujcie na ten dzień coś specjalnego: zaplanujcie atrakcje, zarezerwujcie miejsce (szybko, Walentynki to gorący dzień - tu trzeba powalczyć!) i dajcie partnerce  ten prezent. Co to może być? Modny zegarek damski dopasowany do jej upodobań! 

Jak wybrać zegarek na prezent walentynkowy?

Wybierając zegarek na prezent, kieruj się niekoniecznie tym, co podpowiada Ci serce. Chyba że ma podobny gust do gustu Twojej partnerki. Podczas zakupów myśl nie o tym, co Tobie się podoba, a co jej może sprawić radość. W tarczy, pasku lub bransolecie doszukuj się subtelnych znamion jej charakteru i zainteresowań. Weź pod uwagę również jej codzienną GARDEROBĘ! Ten aspekt nie jest bez znaczenia.  

Zegarki damskie dla miłośniczek klasycznej elegancji

Panie, które na co dzień hołdują ponadczasowym zasadom elegancji, ucieszą się z szykownych zegarków na delikatnej bransolecie lub skórzanym pasku. Ich zadowolenie podzielą także kobiety, które na co dzień obowiązuje określony dress code. Niezwykle istotne będzie wykończenie tarczy. Raczej nie eksperymentujmy ze zbytnio wymyślnymi wzorami i nadmiarem kolorów. Doskonałe będą zegarki ozdabiane kryształkami, cyrkoniami i brylancikami, z delikatnymi liniami. Lekkość i prostota zagwarantują najlepsze doznania i najwyższą użyteczność twojej Walentynce.

Zegarki damskie marki DKNY

Zegarki marki Anne Klein

Zegarki marki Casio

Zegarki marki Skagen

Modne zegarki damskie dla miłośniczek sportowego stylu

Bardzo ciekawą propozycją będą także zegarki ze sportowym rodowodem, utrzymane w klimacie preppy. Tu niekwestionowanym faworytem jest marka Daniel Wellington ze swoimi kultowymi już, parcianymi paskami i dużymi, minimalistycznymi tarczami.

Tekst: Redakcja JegoStyl.pl