Data publikacji:

Prezent dla śpiocha, czyli przydatne gadżety dla faceta

Zabawne gadżety wciąż cieszą się duża popularnością. To sympatyczny prezent dla bliskiej osoby, która doskonale zna się na żartach. Typową listę rozbudowaliśmy o prezenty dla śpiocha, nocnego marka i miłośnika imprezowania do białego rana.

prezent dla śpiocha

Prezent dla śpiocha

Poduszka z nadrukiem

Czy istnieje lepszy prezent dla śpiocha niż wygodna poduszka? Aby nie było tak łatwo, warto podarować poduszkę z nadrukiem przypominającym o nałogu spania. Lista zabawnych tekstów jest duża, dlatego polecamy zarezerwować sobie dłuższą chwilę na wybór tego najtrafniejszego.

Kask na napoje

Kask na napoje to już legenda wśród zabawnych prezentów Jest to plastikowy kask z dwoma koszykami na puszki oraz wężykami. Po wsadzeniu puszek na miejsce można raczyć się piwem lub gazowanym napojem bez użycia rąk. To doskonały prezent dla konsolowego gracza, który nie jest w stanie oderwać się od pada.

Dystrybutor do alkoholów

Nalewanie alkoholi z butelek jest zbyt proste. Na szalonych imprezach w luźnym klimacie lepiej sprawdzą się nalewaki do różnego rodzajów trunków. Mają duży zbiornik w kształcie globusu, piłki lub dystrybutora paliwa oraz pistolet do nalewania. Wbrew pozorom korzystanie z takiego nalewka jest bardzo proste i zapobiega rozlewaniu alkoholu. Przydatne gadżety dla faceta nie muszą być nudne.

Budzik wymagający poświęceń

Dla tych, którzy nie mogą się wybudzić i notorycznie ustawiają drzemkę, stworzone zostały budziki z piekła rodem. Aby je wyłączyć, nie wystarczy nacisnąć przycisk. Dezaktywuje je dopiero trafienie w tarcze, pozbieranie wyrzuconych elementów lub rozwiązanie łamigłówki. Zajmie to tyle, że skutecznie wybije śpiochowi powrót do łóżka.

Imprezowy flipper

Pamiętasz jeszcze flippery, czyli automaty do gier popularne w latach 90.? Dziś trudno je znaleźć w salonach gier, ale od czego mamy internet. Zakup zminiaturyzowanej wersji nie sprawi żadnego problemu. Najczęściej spotykany jest poczciwy pinball, ale można także zdecydować się na miniaturowy automat z dżojstikiem, ekranem i przyciskami.

Zestaw kieliszków

Zestaw kieliszków to niewątpliwie przydatny prezent dla faceta. Szczególnie trafnym pomysłem są te w mniej oczywistych formach, np. myśliwskiej ambony, statku czy drzewa. Ozdobne kieliszki ze stojakiem mają swój urok.

Maszyna do popcornu

Świeży popcorn to idealna przekąska na mecz, imprezę lub wspólne oglądanie filmu. Najefektowniejszym sposobem jego przygotowania będzie użycie prawdziwej maszynki do popcornu. Szczególnie interesująco wygląda ta stylizowana na wózek do popcornu, jaki można spotkać na festynach lub w kinach. Maszynka do popcornu ma też tę zaletę, że nie wymaga użycia dużej ilości tłuszczu.

Lodówka na USB

Rozgrywka przy komputerze wymaga poświęceń. Wyjście do kuchni po zimny napój nie wchodzi w grę, dlatego nadciągamy z rozwiązaniem – lodówką na USB. Domyślamy się, jaka jest jej skuteczność, ale jako gadżet, wydaje się bardzo interesująca.

Mini piłkarzyki lub bilard

Dobre whisky najlepiej smakuje przy bilardzie lub przynajmniej przy piłkarzykach. Pełnoprawne stoły są drogie, dlatego proponujemy miniaturowe wersje. Wbrew pozorom zabawa przy mini piłkarzykach lub małym bilardzie może być równie dobre. Alternatywą jest mały stół do ping-ponga, który rozłożysz nawet na firmowym biurku.

Kubek na kawę

Powracamy do tematu przewodniego zestawienia i przedstawiamy kolejny prezent dla śpiocha. Tylko mocna kawa jest w stanie wybudzić nocnego marka, a wypita z ulubionego kubka smakuje podwójnie. Spersonalizowany kubek z zabawną grafiką to dobry pomysł na drobny upominek.

Świnka Chrumka, strażnik lodówki

Co tu dużo mówić – zadaniem Świnki Chrumki jest strzec dostępu do lodówki. Za każdym razem, gdy otworzysz drzwi lodówki, świnka wyrazi swoją dezaprobatę głośno chrumkając. Koniec z beztroskim nocnym podjadaniem!

Okulary Thug Life

Charakterystyczne pikselowe okulary pojawiają się w każdym memie z serii Thug Life. Są synonimem gangsterskiego życia na krawędzi, ale mem ten wykorzystywany jest głównie w zabawnych sytuacjach. Jeśli szukasz prezentu dla mężczyzny doskonale odnajdującego się w świecie internetowych gagów, trafisz w dziesiątkę.

Zabawne skarpety

Kolorowe skarpety już dawno weszły do mody męskiej. Oprócz tych klasycznych, wzorzystych, furorę robią egzemplarze ze śmiesznymi nadrukami, np. kotami, awokado, rowerami czy sushi. W ten sposób możesz nawiązać do zainteresowań obdarowanego.
Autor: Szymon Sonik
Autor: Szymon Sonik